Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Jak překonat rozchod

Jak překonat rozchod

17:56
Don Juan
(neregistrovaný)

Ahoj, vím, že s tímhle se ve svým životě musel vypořádat každý sám, ale já jsem prostě v koncích. Rozešla se se mnou přítelkyně, kterou jsem moc miloval. Byli jsme spolu 2 roky a nestál jsem ji ani za to, aby mi sdělila nějaký smysluplný důvod. Řekla jen, že teď chce být sama. Co mám dělat, abych se z toho vzpamatoval? Nemám vůbec chuť do života, nic mě nebaví, jen musím pořád přemýšlet, co jsem udělal špatně.

21:06
Jack
(neregistrovaný)

Zní to jako klišé, ale musíš být trpělivý, čas to všechno napraví.

09:05
Don Juan
(neregistrovaný)

Vím, že časem to bude lepší, ale co dělat, abych to nějak urychlil. Myslím, že tohle mě bude držet hodně dlouho, myslel jsem, že to je holka, se kterou prožiju celý život a teď tohle :-( jsem vážně v koncích

13:27
Radus
(neregistrovaný)

Musíš do svého života vnést něco novýho, nový koníček, sport, cestuj, zkus poznat nové lidi, hlavně nebuď sám, to pak člověk pořád jen přemýšlí a to je na zbláznění.

21:30
Claudie
(neregistrovaný)

Naprosto ti rozumím. Když se mi rozpadl první vážnější vztah, trvalo mi dva roky, než jsem se dala znovu dohromady. Teď už vím, že to tak mělo být a to, co se mi dřív zdálo jako nemyslitelné (totiž nebýt spolu), mi teď přijde úplně jasné. Čas je opravdu velmi mocný. A proč, že tě asi tvoje přítelkyně opustila? Buď teď chce být skutečně sama, protože si nemyslí, že by s tebou chtěla prožít celý život a potřebuje nějaký čas sama pro sebe, nebo možná potkala někoho jiného a to ji donutilo udělat si ve svém životě pořádek.

Jak píše Radus, zkus teď hlavně nebýt sám, vyjeď si s přáteli někam na chatu, nebo na party, zkus se zaměřit na svoji práci/školu, najít si nový koníček, cokoliv, co zabaví tvou hlavu.

10:52
Ada
(neregistrovaný)

Taky jsem si něčím podobným prošla. Přítel mi bez vysvětlení dal kopačky a tak jsme se ze dne na den rozešli. První 3 měsíce byly dost kritický, byla jsem pořád zalezlá doma, brečela, neměla chuť k jídlu a nechtěla s nikým mluvit. Pak jsem si řekla, že takhle to přece dál nejde a že se dějou i horší věci. Začala jsem zase žít, jezdila na výlety buď s kamarádkou, nebo klidně i sama, jen se psem. Opět jsem začala chodit do společnosti, začala jsem cvičit. Občas si na něj ještě vzpomenu a je mi to všechno líto, protože ho mám pořád ještě ráda, ale myslím, že to nejhorší už mám za sebou.

Uvidíš, že po pár týdnech to bude trochu lepší, hlavně nepropadej depresi. Držím palce

20:30
Borec
(neregistrovaný)

Tímhle si v životě skutečně projde každý. Je blbý, že ti neřekla, proč se skutečně rozchází, protože to, že chce být sama mi připadá jako klasická výmluva. Na druhou stranu buď rád, že tě další roky netahala za nos. I takový holky jsou, zůstávají ve vztahu jen proto, že nechtějí být samy a jak se objeví někdo zajímavější, rozejdou se.

09:16
Mudrc
(neregistrovaný)

Pro jedno kvítí slunce nesvítí, aspoň máš možnost potkat další zajímavé ženy. Hlavně neházej flintu do žita, tohle k životu zkrátka patří

14:40
Don Juan
(neregistrovaný)

Všem díky za reakce, docela mi pomohlo vědomí, že i ostatní lidi si tím prošli a vyrovnali se s tím a jsou schopni jít dál. Snad to zvládnu taky

18:25
Ada
(neregistrovaný)

Určitě to zvládneš. Všechno zlý je k něčemu dobrý

21:16
Don Juan
(neregistrovaný)

Tak sotva jsem se s rozchodem začal trochu smiřovat, bývalá se ozvala, že by se ráda sešla a promluvila si. Samozřejmě půjdu, jen jsem z toho nervózní. Vůbec nevím, co po mně může chtít.

13:36
Borec
(neregistrovaný)

Nejspíš měla zálusk na někoho jinýho, to jí nevyšlo, tak se rozhodla, že se uspokojí s tebou. Hnal bych ji svinským krokem

19:22
Claudie
(neregistrovaný)

Třeba o tom všem jen přemýšlela a zjistila, že jí chybíš. Že věc, kvůli která se původně chtěla rozejít, nakonec není až tak důležitá a že tě má pořád ráda. Stává se to docela často. Přeju hodně štěstí, ať to dobře dopadne

12:31
Mudrc
(neregistrovaný)

To, že máme někoho rádi často zjistíme, až když o něj přijdem. Možná to bude i tvůj případ.

19:07
Ada
(neregistrovaný)

Taky myslím, že jí prostě jen došlo, že jí chybíš. Napiš, co za tím bylo, jsme zvědaví

20:54
linda
(neregistrovaný)
Don Juan (neregistrovaný) | 17.09.2013 09:05

Vím, že časem to bude lepší, ale co dělat, abych to nějak urychlil. Myslím, že tohle mě bude držet hodně dlouho, myslel jsem, že to je holka, se kterou prožiju celý život a teď tohle :-( jsem vážně v koncích

ahoj je mi to líto co se ti stalo , ale nejsi na tom sam komu se něco takoveho stalo. Ja jsem se měla ted o víkendu vdavat po 7 letech a bývaly přítel mě v lednu nechal tak si tak. Ja vím že to není žadna utěcha ale neboj se ono to časem přebolí.

© 2007-2019 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce jsou fiktivní a smyšlené, berte tudíž na vědomí, že neodráží realitu pouze fikci.