Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Jak moc vám u chlapa záleží na oblečení

Jak moc vám u chlapa záleží na oblečení

20:10
Jamila
(neregistrovaný)

Zajímá mě to proto, že jsme na to nedávno narazily s kamarádkama a já se nestačila divit, jak je pro ně oblečení důležité. Mně to je tedy celkem jedno a mnohem víc hodnotím jiné věci. Jak to máte vy?

10:17

Nemám ráda metrosexuály, ale nějakého špindíru bych vedle sebe taky nechtěla. Když je muž čistý a má džíny a triko nebo kalhoty a košili, jsem úplně spokojená

21:17
Evelin
(neregistrovaný)

Já teda ne, že bych na tom nějak lpěla, ale prostě oblečení si všímám. Aspoň teda když se s někým seznámím, pokud má na sobě něco hrozného, tak jdou prostě sympatie dolů

10:50
Tatuschka
(neregistrovaný)

No můj přítel chodí v práci v monterkách a mně teda vůbec nevadí, když si hned po práci sednem někam na kafe a on se ještě nestihl doma převléct, vůbec to neřeším.

15:16
Jona
(neregistrovaný)

Můj přítel dělá zedníka a taky chodí v monterkách, nemám s tím sebemenší problém. Samozřejmě něco jiného, kdyby se tak oblíkal i když nejde z práce

13:07

Dnes je to s těma klukama těžký, buď to jsou vymydlení šamponi nebo ti, co o sebe nedbají a vypadají jak bezdomovci. Kam se poděli normální chlapi, kteří jsou v čistým, ale mužným oblečení - sako, košile, nebo džíny a dobře padnoucí pánský svetřík?

17:05
Nikolina
(neregistrovaný)

To tak nesmíte brát holky, já když jsem začala chodit s přítelem, tak se taky neoblíkal jak ze žurnálu, teď po mém vlivu je z něho učebnicový příklad hezky oblečeného muže, ale ne šampóna nebo diskouše

10:16
bikina
(neregistrovaný)

Mně ani tak nejde o oblečení, tam mi vážně stačí, když je čisté a bez děr co mi vadí jsou páchnoucí muži, to je prostě hnus

17:11

bikina:

souhlasím. Jak už psal někdo výš, v oblečení jim můžeme pomoct my, samozřejmě nenápadně, aby si nemysleli, že je měníme

10:00

Já tedy snad radši muže, který možná trochu smrdí potem (ne vždy je možnost se osprchovat) než ty vystilované zženštilé frajírky, z těch je zase blivno mně

14:11
Kaja
(neregistrovaný)

Alena148:
naprosto s tebou souhlasím.

12:02
Jamila
(neregistrovaný)

Tak se mi zdá, že ty přehnaně vystylované nemá rád nikdo, je vůbec holka, které by se to líbilo??

21:32
Aja
(neregistrovaný)

Mně se líbí kluci, kteří se oblíkají moderně a dbají o sebe, o vlasy, pleť apod. Nevím, proč by měl každej chlap smrdět a chodit zarostlej jak Krakonoš. Podle mě je to slušnost, aby člověk když jde do společnosti strávil nějaký čas přípravou. Takže mně ti vystylovaní frajírci nevadí

09:26

Nejde přece o to,aby smrděl, jen myslím, že všeho s mírou. Chlap, který stráví v koupelně před odchodem víc než já, mi prostě připadá trošku směšný

15:11
Jamila
(neregistrovaný)

Aja:
tak se přece jenom někdo našel
Tak holky, díky za názory

19:40
broučinka
(neregistrovaný)

Čavec. Já jsem se nemohla smířit s tím, že můj přítel nesnese žádné popisky na tričkách, kalhotech. Ani já dneska nemůžu ty nesmyslné potisky pochopit. Přítel si nyní zamiloval docela outdoorové oblečení od značky BUSHAM.

Podívejte se sami, že nemají špatné oblečení. http://www.bushmanshop.cz/

13:12
Jarka24
(neregistrovaný)

Podle mého názoru je důležité celkové mužovo vzezření, nejenom jak se chová, jak působí na své okolí, zda voní ale stejně první co posuzuju je jak je oblečený. Zda je elegantní, ladí mu barvy s barvou vlasů a očí a tak. Často nakupuju pro svého přítele v tomhle eshopu https://www.s-fashion.cz/, omlouvám se za reklamu, ale přijde mi jako jeden z opravdu nejlepších. Vyladím si přítele a navíc se mu většinou taky trefím do vkusu.

© 2007-2020 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce mohou být smyšlené, berte tudíž na vědomí, že nemusí odrážet realitu pouze fikci.