Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Jak dlouho za sebe nechat chlapa platit?

Jak dlouho za sebe nechat chlapa platit?

17:27
Monča
(neregistrovaný)

Zdravím všechny. Jsem s přítelem už půl roku a on za mě pořád platí všechny výdaje v restauracích, kina atd. Jinak mám samozřejmě svoje finance, ale když někam jdeme, tak prostě platí on. Připadám si trochu jako nějaká zlatokopka, mám mu říct, že už to stačilo?

22:21

JO určitě, po půl roce to je už docela divné, já za holky platím vždy jen pár týdnů, dokud to třeba nezačně být vážnější.

12:26
Janča
(neregistrovaný)

Ne nech si to platit, dokud bude chtít. Na oplátku mu můžeš třeba občas koupit něco dobrého domů nebo tak. Ale v restauraci bych si to nechala, stejně tam budete časem chodit tak málo, že budeš ráda, když tě občas pozve .

20:15
Monča
(neregistrovaný)

Janča: Nejdřív jsem myslela, že všichni napíšete to, co psal Rostik, ale tvoje odpověď mě překvapila. Je vlastně pravda, že já se tady stresuju nad něčím, co se stejně časem omezí. Všichni chodí ze začáku častěji do kina a na jídlo.

09:27

Hele určitě si nech platit. Kámoška to taky řešila, ale pak se rozhodla,že se budou střídat. Nakonec si na to ten její frajer zvyknul a teď už jí nikam nezve a chce aby všecko platili napůl, ikdyž ona vidělává mnohem míň než on. Takže ber :-D dokud dává.

19:35
Monča
(neregistrovaný)

Simi: :-D dobrý příběh. Asi na to fakt prdím. Takhle diskuze pro mě byla doceal přínosem. Všechny mé kamarádky mi radili abych mu nabídla, že se budeme právě střídat a kupovat věci na půl a tak. Já vidělámám tak akorát pro sebe, ale vím, že on má mnohem víc. Takže možná, že i proto to za mě platí.

09:26

tak jestli to mate s tema platama takhle, tak to bych to i schvaloval a je fakt ze ja a moje holka jsme nebyli na veceri uz ani nepamatuju :-D

17:22

No já nevím, já myslím, že když chlap vidí, že jsi naprosto finančne samostatná, tak si tě zaprvé víc váží a zadruhé tě skrz peníze nemůže ovládat.

20:27
Monča
(neregistrovaný)

Alena148: jsem finančne samostatná o tom se tu nebavíme, ale tak ráda se nechám pozvat. Tak by to bylo, kdybych byla matka bez příjmu v domácnosti, ale to opravdu není můj příklad.

18:06

Taky si myslím, že to s tím ovládání penězy nebude tak horké.

09:35
Monča
(neregistrovaný)

Tak jsem to tak nechala, příteli jsem nic neřekla a ani neřeknu. Pokud s tím bude mít on problém, tak ať se ozve.

© 2007-2020 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce mohou být smyšlené, berte tudíž na vědomí, že nemusí odrážet realitu pouze fikci.