Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > jak často se vídáte se svým partnerem?

jak často se vídáte se svým partnerem?

18:00
Beta
(neregistrovaný)

Ahoj, tenhle dotaz je spíš pro ty, kdo spolu ještě nebydlí. Zajímalo by mě, jak často trávíte společný čas? já s přítelem tak jednou týdně, já bych chtěla častěji, ale jemu to tak vyhovuje :-(

10:00

to mi přijde teda hodně málo. teda pokud spolu nejste 14 dní

17:21
Beta
(neregistrovaný)

Jsme spolu skoro rok, ze začátku to bylo lepší, to jsme se viděli tak 2-3x týdně, ale teď má na práci vždycky něco důležitějšího než být se mnou, jsem z toho nešťastná

09:31

příště, až se bude chtít vidět, řekni, že už máš něco jiného, ať taky vidí, že jen nečekáš, až se ozve

12:41
Beta
(neregistrovaný)

simi:

no jo, ale to se pak neuvidíme už nikdy :-(

15:02

pokud tě miluje, tak se uvidíte, neboj

20:05
petros
(neregistrovaný)

no, jednou týdně je teda fakt dost málo, nechci tě strašit, ale vypadá to, že mu na tobě asi moc nezáleží. a proč se vídáte tak málo? je to kvůli práci, kamarádům nebo se mu jen prostě nechce nikam jít?

14:32
Beta
(neregistrovaný)

petros:

to si taky začínám myslet, že už mu na mě nezáleží :-( no, nejčastěji něco má, cokoliv, je domluvený s kámošem, musí s něčím pomoct doma nebo kamarádům, nemá peníze apod (jsme oba studenti a bydlíme u rodičů)

23:00
linka
(neregistrovaný)

my se s přítelem vídáme vpodstatě jen o víkendech, zato komplet chtěla bych víc, ale jsem ráda i za toto

14:06
luca
(neregistrovaný)

Beta:
a kdo u vas ty schuzky iniciuje?

17:02
Beta
(neregistrovaný)

no většinou on, resp. když něco navrhnu já, tak on nemá čas, takže se to řídí prakticky podle něj

20:11

někdo už to tu radil, prostě příště řekni, že nemáš čas a že se ozveš, až budeš mít. klidně se ozvi až za týden, když se do té doby neozve on, možná mu dojde, že tě taky může ztratit, že na něho nebudeš věčně čekat a nepřiběhneš vždy, když pískne

09:45
mika
(neregistrovaný)

jj, taky bych to řešila tak, že nebudu mít vždy čas

19:10
Beta
(neregistrovaný)

díky za rady, něco na tom určitě je, zkusím to udělat tak, že se na něho příště vykašlu a půjdu radši s kámoškou

14:51
mika
(neregistrovaný)

přesněě, uvidíš, aj bude čučet

03:37
Hinek
(neregistrovaný)
Beta (neregistrovaný) | 14.11.2013 18:00

Ahoj, tenhle dotaz je spíš pro ty, kdo spolu ještě nebydlí. Zajímalo by mě, jak často trávíte společný čas? já s přítelem tak jednou týdně, já bych chtěla častěji, ale jemu to tak vyhovuje :-(

Rovnou říkám, že je čas se na něj vybodnout. Pokud tě miluje, tak tě chce vidět každý den. Hledej někoho, kdo to tak bude mít. Jinak to není vyvážený vztah.

19:24
Naty
(neregistrovaný)

My s přítelem od sebe bydlíme 5 km. já studuji střední školu, on už pracuje. u mě moc bývat nemůžeme, mám malého bráchu a pokoje je velice malý takže by jsme se tady nejspíš pokopali.. A přítel bydlí s mamkou a jeho starším bratrem, a mají obývák pokoj a kuchyň, pokoj mají dohromady.. takže my si moc třeba vybírat nemůžem kdy u něj budu přenocovat a podobně. Jsme spolu většinou od pátku odpoledne do pondělka do rána kdy jdu od něj do školy, občas spolu přes týden zajdem na kafe nebo něco. jeho bratr spí s jeho mamkou v obýváku po dobu co jsem tam já. Chtěla bych aby jsme spolu byli více ale bohužel v našem případě to nejde, občas mě to strašně mrzí, protože mám pocit že nám to takhle nevydrží.. myslíte že se to dá zvládnout? :/

© 2007-2018 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace