Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Jak často se milujete?

Jak často se milujete?

13:11
Maka
(neregistrovaný)

Čau lidi, podělte se se mnou o informaci, jak často se milujete se svým partnerem/partnerkou? U nás to je tak 1-2x do měsíce a mě to přijde sakra málo

21:42
Lala
(neregistrovaný)

No, tak my jsme s přítelem 4 roky a pořád se milujeme takřka denně. Myslím, že to je pro funkční vztaj dost důležitý.

10:42
Petra007
(neregistrovaný)

1-2x za měsíc??? no ty bláho,tak to bych nedala A proč tak málo?

16:10
Maka
(neregistrovaný)

Petra007:

no, já to právě taky moc nedávám. A proč? protože příteli se většinou nechce.. já bych mohla klidně i častěji, ale on je prostě pořád unavenej

14:40

Maka:

Když je unavenej, tak vem do rukou ty (a to doslova ). Ten můj je taky kolikrát bez nálady, tak mu navrhnu, že nemusí nic dělat,at jen leží a relaxuje a že se na mě nedostane mi vůbec nevadí, on si to moc dobře uvědomuje a pak zase příště potěší on mě

12:22

nikola:

Tvůj přístup se mi líbí :-) Některý holky si neuvědomují, že i chlap je někdy unavenej a taky chce být opečovávanej a ne pořád jenom dřít, zatímco ony jen leží. Já byl s bývalou 3 roky, za celou dobu po mně vyjela snad 3x, ke konci už se mi prostě nechtělo, nebavilo mě pořád sex začínat jen já. Když se chtěla milovat, tak mi maximálně řekla, že jsme to už dlouho nedělali, ale že by se mě pokusila svést, to ne. No a pak ten vztah šel samozřejmě do kytek, i chap si rád připadá pro ženu neodolatelný,není to jen výsada žen, milé dámy

15:32

petr123:
naprosto tě chápu a souhlasím :-)

09:31
Majka
(neregistrovaný)

No, my jsme spolu 3 roky a děláme to tak 4x týdně, dřív jsme se mohli milovat i několikrát denně, ale to jsme ještě studovali, teď jsme oba často z práce tak vyčerpaní, že prostě jen lehnem a jsme rádi, že se nemusíme hýbat ale taky mě to trochu mrzí, že už ta četnost není taková

15:05

Majka:

4x týdně je podle mě naprosto v pohodě :-)

20:57
Danka23
(neregistrovaný)

No, tak já nevím, já jsem nikdy nebyla ta, co jen leží a čeká, jak to dopadne. Vždy jsem byla poměrně aktivní a svádět mého přítele mě bavilo. Ale já mám prostě pocit, že na to ten můj není. No a není pro ženskou nic horšího, než když se před tím svým kroutí a pokouší se o rádoby sexy striptýz a on tě utne tím, že na to nemá náladu a že je unavený

14:07

Danka23:

No, tak to je od toho tvýho pěkně hnusný. Já i kdybych neměla ani trošku náladu, ale viděla bych, že se můj miláček snaží, tak to prostě na sobě nedám znát. Je to od něho dost bezohledný a chápu, že tě to od dalších pokusů odradí :-(

09:22
Eta
(neregistrovaný)

Danka23:

nj, některý chlapi hold na sex moc nejsou. Mám pár kamarádek, který si taky na nedostatek sexu stěžují. S tím už asi nic nenaděláš

18:01
Danka23
(neregistrovaný)

Eta:

no, ale co mám teda dělat? Nechce se mi žít jako jeptiška :-(

09:06
Eta
(neregistrovaný)

Danka23:
exiistují různý pomůcky přece

17:07
Lota
(neregistrovaný)

Danka23:

My měli taky takovou krizi, dřív byl partner pořád při chuti a pak to najednou nějak opadlo. Zjistila jsem, že problém byl skutečně ve mě, jak už tu bylo někde psáno. Ne, že bych sex odmítala, ale nedávala jsem mu najevo, že po něm taky toužím, prostě jsem se styděla, ne že bych to tak necítila. Když už to zašlo tak daleko, že přítel přemýšlel o rozchodu, vykašlala jsem se na stud a dala jsem průchod svým zvrhlým představám Občas jsem mu napsala sprostou sms do práce, nebo jsem ho provokovala na veřejných místech. Doma, když jsme od někud přišli, jsem se na něj vrhla a se slovy "myslela jsem, že už to snad nevydržím" jsem z něho strhávala šaty Přítel je teď mnohem spokojenější, protože se se mnou cítí žádaný a jako muž a to je pro spoustu chlapů důležitý

20:52
Kuky
(neregistrovaný)
Maka (neregistrovaný) | 27.11.2013 13:11

Čau lidi, podělte se se mnou o informaci, jak často se milujete se svým partnerem/partnerkou? U nás to je tak 1-2x do měsíce a mě to přijde sakra málo

To je hodně málo. U nás to je tak třikrát do týdne.

20:58
elliss
(neregistrovaný)

U důchodců je to prý ještě častější

© 2007-2018 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace