Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Internetový záletník

Internetový záletník

22:02
Klára
(neregistrovaný)

Mám problém se svým partnerem. Zjistila jsem, že se přes internet snaží sbalit nějaký holky, pár jich dokonce láká na sexuální hrátky. Vůbec nevím co si o tom mám myslet. Nejradši bych na něho vlítla a pěkně mu to vytmavila, ale nemůžu mu přiznat, že jsem mu vlezla na fb.

09:32
Abygail
(neregistrovaný)

Tak to já bych to na toho hajzla všechno pěkně vybalila. Je to pěkně hnusný, ale nejsi jediná, kdo tento problém řeší. Zdá se mi, že chlapi tenhle způsob záletnictví vyhledávají čím dál častěji.

17:56
Romca
(neregistrovaný)

Kopnout ho rovnou někam, tohle je fakt hnus.

09:46
Nanuk
(neregistrovaný)

Vy z toho naděláte, tak si kluk chtěl trochu zvednout sebevědomí a taky si užít trochu srandy. Furt lepší než aby s těma holkama spal doopravdy ne?

16:36
rokerka
(neregistrovaný)

A co jim jako píše?

09:15
Mikina
(neregistrovaný)

Tak já kdybych něco takovýho zjistila, tak bych vůbec neměla o čem přemýšlet, tohle by u mě rozhodně bylo na rozchod, je to snad ještě horší než reálný flirtování. To se tak prostě někdy nějak semele ale když to píše, tak mi to přijde mnohem promyšlenější.

20:20
Romca
(neregistrovaný)

Naprosto souhlasím s mikinou, beru to úplně stejně. Kláro a co těm holkám píše? A kolik jich jako je?

10:40
Klára
(neregistrovaný)

No píšou si o všem možným, v podstatě je to takový flirtování a některým z nich dělá sexuální návrhy, ty holky nevypadají, že by jim to vadilo.

Jinak je jich cca 4-5, vypadá to, že to je pro něho fakt nějakej způsob relaxu, nevím, na kolik to myslí vážně a na kolik to pro něj je něco jako film.. ani nevím, jak s ním o tom mluvit.

17:11
rokerka
(neregistrovaný)

to Klára:

myslím, že tak nějak to bude, je to pro něho jen virtuální zábava, nechala bych to být.

12:30
Romca
(neregistrovaný)

Klara:

A jak si můžeš být jistá, že to je jenom na internetu? Já bych takovýmu člověku už nevěřila.

19:47
Klára
(neregistrovaný)

romca:

jistá si nejsem, ale myslím, že ve skutečnosti mě nepodvádí. Je to těžký, nejradši bych si o tom s ním promluvila, ale nevím, jak to mám udělat, aniž bych musela přiznat, že jsem mu vlezla na fb

09:37
Abygail
(neregistrovaný)

A vy máte společnej PC nebo jsi mu vlezla na jeho? A proč jsi mu vůbec na ten fb vlezla, tos měla nějaký podezření?

17:35
romca
(neregistrovaný)

Normálně bych řekla, že se zapomněl odhlásit a ty sis myslela, že je to tvůj fb, tak si vlezla do zpráv no a pak, když už si tam byla a viděla s kolika holkama si píše, tak ti to nedalo a něco sis přečetla.

Jestli na tebe bude naštvaný za to, že jsi na to přišla, tak je to vážně pokrytec. V tenhle moment je snad celkem jedno, jak si na to přišla, důležitý je, že o tom prostě víš.

09:22
Klára
(neregistrovaný)

Abygail:

no mám svůj notebook a on stolní PC, ale běžně na jeho počítač chodím nebo on si půjčuje můj notebook. Vlezla jsem mu tam proto, že jsem byla zvědavá. Často si s někým psával a když jsem se zeptala, tak vždy jenom zablábolil, že ho všichni pořád s něčím otravují nebo tak něco.

Asi si s ním o tom vážně promluvím, jsem na jeho reakci docela zvědavá

14:02
romano
(neregistrovaný)

Vy se naděláte, tohle prostě chlapi někdy dělají a nic to neznamená. Je to pro chlapa to samý jako pro ženskou romantický filmy, prostě jen zábava.

06:52
carlo
(neregistrovaný)

ja bych hned nepanikaril je mozne,ze je to jen nevinny flirt.Zalezi kde ty slecny bydli.Jde hlavne o vzdsalenost.

© 2007-2019 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce jsou fiktivní a smyšlené, berte tudíž na vědomí, že neodráží realitu pouze fikci.