Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Flirt přes facebook

Flirt přes facebook

19:51

Zdravím, už párkrát jsem v různých časopisech četla o tom, jak fb ničí vztahy. No tak konečně jsem měla tu čest, to také zažít. Přítel si půjčil na školení můj notebook, protože jeho byl na reklamaci. No a zapomněl se tak odhlásit z fb, takže jsem si ač nerada mohla přečíst zprávy, které si píše rovnou se dvěma holkama. Nevím, co s tím, protože vím, že až mu to povím, bude oheň na střeše z toho, že mu nedůvěřuju a procházím zprávy. Co teď?

15:45
Jarka
(neregistrovaný)

Já bych se s ním rozešla. Tohle je k ničemu. Prostě pro mě je nevěra přes fb, taky nevěra. Jen si to dost lidí nedokáže vůbec uvědomit.

15:00

Jarka: tak tohle je hodně, ale opravdu hodně zastaralý názor. Ono je taky důležité co je pro slečnu flirtování. já si píšu s hodně kamarádkama a všechny tak taky beru. Dřív spolu lidi flirtovali hlavně v barech a v práci. Teď se to přesunulo na facebook.

09:56

No prostě poznám flirtování. Vím, že to je chyba i těch holek, protože prostě jsou po zadaném. Nejradši bych jim sama napsala, aŤ se drží dál, ale bojím se že s tím půjdou za přítelem a já budu zase ta špatná.

17:07

Jo to cos psala naposled určitě nedělej. Hlavně z nich nedělej chudinky. TO je nehorší pak ty holky začne litovat a máš po ptákách. Ty máš pocit, že by tě i podvedl nebo to jen opravdu flirt.

18:07

Popravdě nevím, ale spíš mi to přišlo jako flirt. Co tím naznačuješ, že bych mu neměla nic říkat a nechat ho si takhle psát dál?

09:15

No jo :-D, ale to je jen můj názor. Není nic horšího než utlačovaný muž.

19:31

S tím naprosto souhlasím, mě tohle holka říct, tak začnu vážně uvažovat o tom, že se s těma dalšího holkama sejdu. Bude lepší, když mu to neřekneš. Pro vás pro oba.

09:56

rostic: pro oba? mě spíš příjde že jen pro něj. Doma bude mít hloupou buchtu a na fb a kdoví ještě kde, si bude psát prasárničky s jeho internetovým harémem.

14:05

:-D to mi příjde trochu přehnané. Jestli jsi byla do teď spokojená a neměla jsi pocit, že tě zanedbával, tak bych to prostě neřešil.

19:02

Nikol: kdo ti brání si s někým taky takhle psát. Dodá ti to sebevědomí a uvidíš proč to dělá.

09:32
Micka
(neregistrovaný)

Petr: super, takže to vyřeším tak, že to budu dělat taky. Opravdu skvělé rady pánové.

15:15

No podle mě lepší názory, než od Jarky, která si myslí, že se dá všechno vyřešit rozchodem. Což je děsná blbost.

12:20
Jarka
(neregistrovaný)

Ptala se na názor a já jí ho napsala. Podle mě je to pořád nejrozumnější.

18:25

Asi mu to jen naznačím a když se nechytí tak na to kašlu. je pravda, že jsem dosud byla šťastná a od té doby co to vím, se jen trápím. Snad to nějak sama překonám.

12:18
anonym
(neregistrovaný)

Ja to znam, mam naprosto stejny problem. Jsem s pritelem skoro tri roky a za tu dobu si takhle psal s nekolika holkama. Musis brat v potaz par dulezitych veci, jestli flirtovani zacina on nebo ona a o cem si pisou, pokud ji napise jen par poklon vubec to neres, ale pokud si pisou o vecech co by spolu chteli delat to je neco jineho. Kdyz ji napise, ze s ni chce neco mit a znaji se, vidaji se tak je to spatne, protoze muze dojit na fyzickou neveru. Ja vim, ze kontroval zpravy toho druheho je priserne, ale momentalne se budes uzirat protoze mu neveris. Duveruj, ale proveruj. Pokud to bude jen o psani, nemas se ceho bat a muzes ho prestat sledovat. Horsi to bude kdyz se a ni dohodne treba na schuzce, v tom pripade te chce podvadet a vztah bych ukoncila. Sama se musis rozhodnou, co budes tolerovat a co ne.

13:49
tinka
(neregistrovaný)

Tak ako hovory anonym ked si nic take skarlive nepisali ze bi sa spolu vispali atd tak je to vpohode islo len o srandu.. bit tebou tak bi som to v tom pripade nechala tak ale ak si pisali viac take uchilne veci viem ze bi sa mohol rosculit ze si mu citala soravi ale nemala bi si predstierat ze sa nic nestalo mali bi ste sa porospravat nech s toho ptm neni daco viac nes flirt.. ide aj o to aki flirt to bol

09:39
bambulka
(neregistrovaný)

Já bych se na to vykašlala a šla do postele hned se třema chlapama a aby se ten dotyčný na to musel dívat

© 2007-2019 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace