Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Dva zadaní

Dva zadaní

20:56
christina
(neregistrovaný)

Myslíte, že má cenu vztah, kdy jsme oba zadaní? Mně to v mém vztahu moc nefunguje, jak to má on, nevím, ale vím, že se mu hodně líbím a on mně taky, nějak nevím, co mám dělat.

09:52
lucifer
(neregistrovaný)

mně se to stalo, ale nakonec jsem si řekla, že to nemá cenu, ublížilo by se hodně lidem a myslím, že by to ten nový začínající vztah dost poznamenalo, takže jsem to nechala být a zůstala se svým přítelem.

17:16
barca
(neregistrovaný)

to je pro začátek nového vztahu dost komplikované, jestli máš pocit, že nejsi ve vztahu spokojená, tak se rozejdi a pokud on udělá to samé, můžete začít něco postupně budovat, rozhodně bych nepálila mosty jen tak

10:31
Kocicka
(neregistrovaný)

no já to udělala, přítel byl v neštastném vztahu, sice měli malé dítě, ale stejně se kvůli mně rozešel a já se rozešla kvůli němu, no a prožili jsme spolu hezké tři roky.

18:55

se svoji rodinou mohl být celý život, to je docela škoda. Já bych tedy do zadaného muže nešla, natož s dítětem, hlavně, když je schopný se rozejít kvůli mně, kde mám jistotu, že to za pár let neudělá znovu, až ho zase nějaká okouzlí

09:26
Kocicka
(neregistrovaný)

Když já ho prostě šíleně milovala. A mimochodem, tu jistotu nemáš nikdy

14:10

To nemáš, ale pokud vím, že to tak muž děla běžně, je to trochu varování

20:42
Vila
(neregistrovaný)

no, já něco podobného zažila, já se rozešla, on se o to taky snažil, ale nějak neměl koule, pak vše prasklo, on se začal omlouvat té své, ta ho odkopla a zůstali jsme všichni čtyři sami... takže, no, nevím, moc na to nevěřím

09:32

moje kamarádka prožívala před rokem něco podobného, jenomže zatímco ona se rozešla, tak ten nový se nechal zlákat svojí přítelkyní, která kamarádku pomlouvala, kde mohla, no a nakonec zůstal s tou svou a kámoška zůstala na ocet, protože její ex ji zpátky nechtěl, což se ani není moc čemu divit.

12:25
Bony
(neregistrovaný)

jak už tu bylo psáno, myslím, že často to dopadne prostě tak, že jeden nebo druhý vycouvá a zůstanou v zajetém vztahu. Proto bych to neriskovala :-)

22:32
Nora
(neregistrovaný)

to ti nestojí za to, tohle nikdy nemůže dopadnout dobře, příliš mnoho škaredého pro začátek něčeho hezkého...

14:37
Ollli
(neregistrovaný)

No, já to zažila... neplánovaně, prostě jsme spolu něco zažili a já to ani nebrala, že budeme spolu, jenomže on se začal snažit a nakonec to dopadlo, že jsme se každý se svými partnery rozešli a zůstali spolu a jsem spolu doteď, už tři roky, takže podle mě i tohle je možné

20:56
christina
(neregistrovaný)

teda, řeknu vám, že pořád nějak nevím on mě přitahuje, ale zas, jak tu bylo psáno, bojím se, že by to bylo moc komplikované a nakonec by se pokazilo úplně všechno

17:35
Nora
(neregistrovaný)

když se bojíš, tak to nedělej

10:22
christina
(neregistrovaný)

asi jo, zkusím na to prostě nemyslet a uvidím, jak se všechno vyvrbí

© 2007-2018 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace