Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Dva paralelní vztahy

Dva paralelní vztahy

13:42
J83
(neregistrovaný)

No.. mám takový problém, který jsem si zavařil tak nějak sám. Jsem s přítelkyní už pět let, dokonce spolu už dva roky bydlíme. No a co se stalo? Potkal jsem jinou holku, nejdřív to bylo jen o sexu, ale nějak se to zvrtlo a vypadá to, že jsem uvízl v druhém vztahu. Moje přítelkyně nic netuší, teda aspon myslím. No a milenka? Ta by samozřejmě chtěla, aych se rozešel a byl jen s ní. Ale já mám svoji přítelkyni rád (vim, že to zní blbě, když ji podvádím, ale je to tak).

Vůbec nevím, jak dál.

18:46
Alena
(neregistrovaný)

Řešení je úplně jednoduchý, vybodni se na milenku a zůstaň s přítelkyní, když ji máš rád.

Tohle jsou jen řeši. Pokud bych chtěl najít řešení, tak už ho máš.

09:50
Jana
(neregistrovaný)

Taky moc nechápu, co tu řešíš. Prostě buď s tou, se kterou je ti líp. Tohle jsou typičtí chlapy. Hrůza.

15:17
vicky
(neregistrovaný)

Asi svoji pritelkyni moc rad nemas, kdyz ji uz kdovi jak dlouho podvadis. Mozna by ses mel vykaslat na vztahy a zacit trochu premyslet sam nad sebou, ocividne jeste nejsi pro opravdovy vztah dost zraly.

09:16
luky
(neregistrovaný)

Co řešíš? Tak si je nech obě - jednu přes týden a druhou na víkend

19:22
Tom
(neregistrovaný)

Dvě ženský?? z toho by se zbláznil

14:10
J83
(neregistrovaný)

Holky, díky za rady, ale bojím, se, že to nebude tak jednoduchý. Je mi tak nějak dobře s obouma, každá je prostě jiná. Ale tak nějak víc chci být asi se svoji přítelkyní, jen mám strach, že když vztah s milenkou ukončím, bude se chtít mstít a všechno praskne :-(

19:46
Jana
(neregistrovaný)

No, tak to ti asi nezbývá nic jinýho, než se rozejít s milenkou a přítelkyni vše přiznat sám... jestli ti odpustí, nevím, ale rozhodně je přiznání polehčující okolnost

09:52
vicky
(neregistrovaný)

Hele a jak dlouho si s tou milenkou?

14:16
J83
(neregistrovaný)

vicky, zhruba půl roku...

09:46
nikola
(neregistrovaný)

A to si tvoje přítelkyně ničeho nevšimla?? no, ale teda, odpustit nevěru, která trvala půl roku, to je docela dost. Taky je možný, že si toho přítelkyně všimla a jen ti to neřekla. Možností je hodně. Ještě se možná budeš divit až to budeš řešit. Pak se může ukázat, že milenka ten vztah brala mnohom vážněji než tvoje ,,přítelkyně,,

PS. podvádět se nemá!

14:51
J83
(neregistrovaný)

Vím, právě proto se bojím přiznat a tím je to vše horší a horší.

19:36
milovnik
(neregistrovaný)

Jestli chceš být se svojí dlouholetou partnerkou, rozhodně se přiznej a uvidíš, jak to dopadne. Furt lepší se rozejít nebo překonat nějakou krizi, než žít v neustálým strachu, že se to provalí.

16:06
J83
(neregistrovaný)

To milovnik: jj, máš pravdu, zkusím sebrat odvahu a přiznat se.

20:42
vicky
(neregistrovaný)

Tak pokud te nezabije, tak napis, jak vše dopadlo

12:45
šárka
(neregistrovaný)
J83 (neregistrovaný) | 22.08.2013 13:42

No.. mám takový problém, který jsem si zavařil tak nějak sám. Jsem s přítelkyní už pět let, dokonce spolu už dva roky bydlíme. No a co se stalo? Potkal jsem jinou holku, nejdřív to bylo jen o sexu, ale nějak se to zvrtlo a vypadá to, že jsem uvízl v druhém vztahu. Moje přítelkyně nic netuší, teda aspon myslím. No a milenka? Ta by samozřejmě chtěla, aych se rozešel a byl jen s ní. Ale já mám svoji přítelkyni rád (vim, že to zní blbě, když ji podvádím, ale je to tak).

Vůbec nevím, jak dál.

Pokud už teď nevíš, co chceš a podvádíš svoji holku, není to v pořádku, pokud bys ji měl tak moc rád, nepodváděl by jsi ji. Myslím, že to nemá dál smysl, měl bys dát šanci milence a zároveň i přítelkyni, ta si třeba časem najde kluka, který bude chtít jen ji a ne i milenku.

© 2007-2019 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace