Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Dobrá v sexu

Dobrá v sexu

23:15
Claudie
(neregistrovaný)

Jak být dobrá v sexu? Nebo spíš, co to vlastně znamená, když se o holce říká, že je dobrá v sexu?

12:41

jednoduchý, když je aktivní, sebevědomá a nevadí ji trošku zvrácenější praktiky nebo místa. Prostě, aby to bylo nezapomenutelné

20:51
Lenule
(neregistrovaný)

Jj, já myslím to samé, prostě nesmí jen ležet a čekat, co se bude dít

13:32

Podle mě je to ta, co je věčně nadržená, ráda experimentuje, není příliš stydlivá

10:21
Alda
(neregistrovaný)

Já myslím, že se to nedá tak paušalizovat, každýmu se v posteli líbí něco jinýho, někdo chce stydlivou a něžnou, někdo divokou dračici, to je různý. Dobrá v sexu je podle mě každá, kterou sex baví

17:50
Kimka
(neregistrovaný)

Ono taky dost záleží na tom partnerovi, když je dřevo on a jenom leží, tak ani největší sexuální dračice moc nevykouzlí

14:17
Nanynka
(neregistrovaný)

Být dobrá v posteli je podle mě to, že je žena dostatečně odvážná, nebojí se hlasitě projevovat, dokáže říct, co se jí líbí a nelíbí, ráda zkouší různé polohy, role a do jisté míry plní partnerova přání.

19:16

Je to hodně o tom partnerovi, když dokáže ženu přesvědčit, že je ta nejsvůdnější a nejkrásnější na světě, ona se tak potom cítí a podle toho taky vypadají její výkony v posteli

10:40
Renda
(neregistrovaný)

Alena:

Tohle mě nenapadlo, ale určitě na tom něco je. Nějaká chudinka, kterou partner jenom uráží a ponižuje asi těžko bude v posteli nějak extra válet

12:57
Janinka
(neregistrovaný)

Alena:

Naprosto souhlasím, žena musí být hlavně sebevědomá a taky toho partnera milovat, aby byla schopná odvádět dobré postelové výkony

20:20
Jindra
(neregistrovaný)

Taky to je o tom, jak si ti dva prostě sednou. Někdy to hold nějak nejde a neznamená to, že jeden nebo druhý je dřevo, prostě jim to jen nefunguje, s jinými partnery můžou být naprostí mistři

09:26
Klara83
(neregistrovaný)

Jindra:

přesně tak, znám to ze své zkušenosti. S jedním bývalým jsme si jako lidi moc nerozuměli, ale sex s ním byl nejlepší, co jsem zatím zažila, prostě jsme si sedli a taky mě uměl dobře rozžhavit

14:12

Taky si myslím, že má na tom velký podíl chlap. U ženy je potřeba jedno - aby ji sex bavil a aby jen neležela na zádech a nečekala, až bude po všem

17:47

rostic:

ano, je to tak, sex by měl být akční a vášnivý, když jeden z aktérů postrádá nadšení, není to pak o ničem

14:31
Claudie
(neregistrovaný)

díky za názory, vypadá to, že jsem v postelových hrátkách výborná

© 2007-2020 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce mohou být smyšlené, berte tudíž na vědomí, že nemusí odrážet realitu pouze fikci.