Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Dávivý reflex

Dávivý reflex

08:26
Majda
(neregistrovaný)

Přítel má rád, když mu to dělám pusou, ale pro mě je to dost těžké. Mám silný dávivý reflex a musím se celou dobu soustředit, abych nezačala natahovat. Je to normální? A dá se s tím něco dělat? Nemůžu si to vůbec užít a vím, že ho to mrzí. Díky.

14:07

Ahoj Majdo, já takový problém tedy nemám, ale znám holky, které to taky řeší. Bohužel s tím asi nic nenaděláš, protože to je prostě dané. Jestli tě přítel miluje, tak tě do toho nebude nutit. Určitě si najdete i jinou zábavu, která bude bavit vás oba :-).

20:26
Jarek43
(neregistrovaný)

Milá slečno, jediné co vám mohu poradit je - trénovat, trénovat a zase jenom trénovat :-D.

14:45

Já mám třeba dávivý reflex terpv až když si "ho" zasunu dál do pusy :-D jestli mi rozumíš. Možná se to snažíš dělat až moc poctivě. Každopádně souhlasím s carol. Pokud ti to vadí, tak to prostě nedělej.

20:06
Marus
(neregistrovaný)

No Majdi, teď tě asi nepotěším. Já jsem si taky vždycky myslela, že mám dávivý reflex, prostě protože ho mám. Ale pak jsem potkala svého současného manžela a s ním to šlo. Možná máš prostě jenom blbého chlapa.

12:31
Majda
(neregistrovaný)

No to teda doufám, že ne. Mám ho opravdu ráda, ale asi mi nezbude nic jiného, než se mu s tím svěřit. jestli mě má taky rád, tak to pochopí. Ale možná bude něco i na tom, co psala yana.

15:07

JO já si myslím, že určitě. Můžeš třeba zkusit přijít s něčím novým. Kup si nové sexy prádlo nebo nějakou pomůcku :-).

10:17
Tomio
(neregistrovaný)

Doporučuju ti film Hluboké hrdlo :-D. To je klasika, třeba se tam něco přiučíš :-D.

15:32

Tomio: no tam se tady určitě nic nepřiučí. Jestli má dávivý reflex normálně tak se z toho filmu možná tak pozvrací!

Majda: Neboj určitě to dobře dopadne. A když ne, tak bych zvolila stejnou taktiku, kterou psala carol :-).

21:57
Tomio
(neregistrovaný)

To měl být vtip. Navíc by jí to ukázalo, co všechno může žena dokázat, když se snaží :-D.

09:50
Majda
(neregistrovaný)

Díky, ale myslím, že tento film vynechám!

© 2007-2020 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce mohou být smyšlené, berte tudíž na vědomí, že nemusí odrážet realitu pouze fikci.