Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > dal jsem facku ženě :(

dal jsem facku ženě :(

19:11
Lorenc
(neregistrovaný)

Často tu ženy píšou, že je jejich partneři uhodili. Přestože tohle ze srdce odsuzuju, udělal jsem pod tlakem nedávno to samé.

Jsem se svou přítelkyní asi rok, ze začátku bylo vše v pořádku, poslední dobou však často chodívá ven se svými kamarády, většinou se vrací včas, ale před nedávnem se stalo, že přišla až k ránu. Celou noc jsem na ni čekal, volal jí, ale měla vypnutý telefon, volal jsem všem známým, nikdo ji neviděl, ti co s ní byli venku tvrdili, že už ji několik hodin neviděli. Měl jsem o ni strašný strach. Kolem 5 ráno se objevila ve dveřích - opilá a jakoby nic. Trochu jsme se chytli a ona mi začala strašně nadávat, urážela celou moji rodinu vč. mého 6 letého postiženého syna. To už jsem nevydržel a vrazil jí facku. Pak jsem si to strašně vyčítal, ale stejně jsem se s ní druhý den rozešel. Jen jsem chtěl nastínit, že i muži jsou jen lidi a občas jim prostě rupnou nervy.

Co si o tom myslíte, stalo se vám, pánové, že jste uhodili ženu, přestože nejste žádní násilníci a násilí na ženách se vám hnusí? A co dámy, myslíte, že jsem udělal chybu?

09:22
Alisa
(neregistrovaný)

Myslím, že tohle nemá s příspěvky, kdy muž bije ženu hlava nehlava nic společného. Zasloužila si to a divím se, že ses ovládl a zůstalo to jen u jedné facky.

12:21
Alda
(neregistrovaný)

Násilí na ženách rozhodně neuznávám, ale tady je hezky vidět, že ne vždy je to tak jednostranné, jak to ženy podávají, někdy si o to prostě skutečně koledují

16:41
Jana
(neregistrovaný)

Vůbec si tu facku nevyčítej, myslím, že každý rodič by se zachoval stejně, kdyby někdo urážel jeho dítě

19:02
Simi
(neregistrovaný)

Chápu tě, že tě to ranilo a neovládl ses, stejně bych se příště snažila víc kontrolovat. Měl jsi ji spíš vyhodit ven, ne ji bít. Ale věřím, že nervy z celovečerního čekání a strachování se a pak ještě salva urážek tvé rodiny udělaly své.

10:26
anonym
(neregistrovaný)

Udělal jsi dobře, dal bych ji ještě jednu z druhé strany

13:35
golfy
(neregistrovaný)

Myslím, že tady se všechny odpovědi shodnou. Nemáš si co vyčítat. Ano ženy by se bít neměly, na druhou stranu i ženy by si měly uvědomovat, že jsou určité meze a urážet rodinu a především nevinné dítě?? Neumím si představit, co to může být za ženskou. Předpokládám, že své zde sehrálo i to, že byla opilá, to člověk pak dokáže říct věci, které by za střízliva z úst nevypustil, přesto je to neomluvitelné.

17:31
radim
(neregistrovaný)

Vůbec si nic nevyčítej, zachoval ses naprosto pochopitelně. Já mám taky dítě z předešlého vztahu a kdyby mou dceru nějaká ožralá ženská urážela, taky bych se neudržel.

10:00
Rita
(neregistrovaný)

Vůbec se tím nezabývej, to spíš ona by se měla stydět a přemýšlet. Ty jsi jen bránil své dítě.

13:30
Maria
(neregistrovaný)

Mám také postižené syna, má downův syndrom a kdyby ho někdo urážel, tak ho snad zabiju. Urážky jsou pochopitelné od malých, nevyzrálých dětí ale dospělý člověk??? Jak může urazit nevinné, nemocné dítě?? Je to hnus a ty ses zachoval naprosto správně!

21:51
Lorenc
(neregistrovaný)

Všem díky za podporu, vážně jsem si to docela vyčítal. Když nad tím člověk pak přemýšlí, napadne ho spousta rozumnějších řešení.. ale.. po bitvě je každý generál. Takže, děkuju, cítím se teď mnohem líp

12:01
Black cat
(neregistrovaný)

Rozhodně jsi neudělal nic špatného. Urážet postižené dítě? To se nedělá a učí se to už děti ve školce. A je úplně jedno, jestli byla opilá nebo ne, tohle je neomluvitelné

16:57
Ruster
(neregistrovaný)

Souhlasím se všema předešlýma příspěvkama, vůbec si nic nevyčítej.

20:27
Lara
(neregistrovaný)

A omluvila se pak aspoň? Uvědomuje si vůbec, jak moc tě tím ranila? Nebo to snad ještě bere tak, že ona je oběť muže násilníka? Protože myslím, že polovina žen, které někdy muž uhodil to prostě berou tak, že ať udělají cokoliv, muž nemá nikdy právo je uhodit. A už nějak zapomínají, že ani ony nemají právo ubližovat. Přitom slovo někdy může ublížit mnohem víc než facka :-(

10:00
Lorenc
(neregistrovaný)

Lara:

Napsalas to moc pěkně. Po pravdě mi pak volala, ale já telefon nezvedal, jsem na ni pořád naštvaný a asi vždycky budu. Za to, že urazila mou rodinu a mého syna a taky za to, že mě dohnala udělat něco, co bych jinak nikdy neudělal a za co se pořád strašně stydím.

08:47
Stan
(neregistrovaný)
Simi (neregistrovaný) | 28.09.2013 19:02

Chápu tě, že tě to ranilo a neovládl ses, stejně bych se příště snažila víc kontrolovat. Měl jsi ji spíš vyhodit ven, ne ji bít. Ale věřím, že nervy z celovečerního čekání a strachování se a pak ještě salva urážek tvé rodiny udělaly své.

Osobně bych ji seřezal řemenem, nikdy rukou. Dnešní ženy se chcou vyrovnat mužům, beru to, když jde o vzdělání, pracovní pozice atd, ale často je to v chlastání, vulgarismech a celkové nechutnosti, jak někdy umí chlap a ještě ožralý vystupovat. Hnusí se mi ženy, které jsou opilé, nadávají, vyhulují a ke svým můžům jsou vulgární a panovačné. V tomhle případě s ní můžeš zacházet jak s mužem. Můj děda by ji s vidlema honil půl dne kolem baráku. Osobně bych ji seřezal tak, že by si příště rozmyslela, jestli si chce hrát na ožralého a sprostého chlapa, protože příjít mi do domu takový chlap a říkat to co ona, vymlátím mu zuby. Jí bych jak říkám seřezal řemenem do modra.

S ženou máme pěkný vztah, obou nám je do 30 let. A nejsem žádný zakomplexovaný člověk. Moje žena má skvělé vychování a cit pro rodinu a nikdy jsem na ní nemusel vztáhnout řemen. Má volnost a to absolutní a nevadí mi, když příjde k ránu z hospody připitá, ale to si tiše hupne do postele a mlčí. Respektuje mě a má mě v úctě. Možná je to trošku nezvyklé na dnešní dobu, ale když vidím některé mé kamarády, jak si nechávají nadávat před ostatníma do debilů atd. mám chuť sundat řemen a seřezat prvně kamaráda a pak jeho ženu. Demokracie vede tuto společnost do hajzlu.

00:11
Barbar
(neregistrovaný)
Simi (neregistrovaný) | 28.09.2013 19:02

Naprosto s tebou nesouhlasím. Nikdy jsem ženu nepraštil, raději se vybiju někde venku při fyzické práci. Ale jsou ženy, které si o to asi vyloženě koledují. A toto je jediná věc která je usměrní. Znovu podotýkám že jsem proti fyzickému násilí. Stejně tak by se měli chovat i ženy.

© 2007-2019 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce jsou fiktivní a smyšlené, berte tudíž na vědomí, že neodráží realitu pouze fikci.