Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Co pro kluky znamená orální sex

Co pro kluky znamená orální sex

20:18
Takovaholka
(neregistrovaný)

Ahoj :-)

Chtěla bych se zeptat (hlavně kluků) jestli je pravda že je pro ně mnohdy obyčejný orální sex lepší než sex sám o sobě a jestli je pravda, že holka která umí dobře kouřit si tím kluka omotá okolo prstu? A ještě by mě zajímalo jak to vy osobně máte nejraději (pro inspiraci :-D). Já osobně dělám orální sex klukům stašně ráda, mě samatnou to někdy tak uspokojí, že se kluk už té mojí holky nemusí ani dotknout (myslíte že je to špatně/že jsem divná). Zeptat se vás mě napadlo když mě dnes kamarádky poprosily abych jim dala tipy jak ho klukům kouřit protože prej ti kluci zamnou furt pak choděj jak poslušný pejsci :-D Zajímá mě vaše odpověď na mé otázky a vaše názory a rady týkající se orálu. Budu ráda když tu rozjedeme menší diskuzi ;)

21:31
ujo
(neregistrovaný)

Orál mě baví jen v aktivní roli, tedy prováděný ženě. Pasivně nic moc, ale mám zkušenost jen s ženami, které to moc neumějí, dělají to příliš pomalu a jemně, jako by si hrály s klitorisem a ne s mužským pérem. To se pak třeba musím i hodně soustředit, abych aspoň udržel erekci.

Obecně ale pro mě je nejlepší klasický sex, kdy muž je ten který dává a žena přijímá. Tím ale nechci říct, že má žena jenom zaujmout nějakou polohu a držet. To určitě ne.

Každopádně co člověk to jiné preference a nevylučuji, že pro někoho může být orál tím nejlepším ze všeho.

© 2007-2018 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace