Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Co děláte po sexu?

Co děláte po sexu?

13:12
Kamka
(neregistrovaný)

Asi blbá otázka, ale stejně by mě to zajímalo můj přítel vždycky hned usne a já jsem přitom zrovna naladěná na vyznávání lásky a to, že usne mě tak maximálně naštve a příjemný pocit z milování je tatam.

09:06
Atila
(neregistrovaný)

No, my se chvíli tulíme, ale pak většinou usnu

13:37
verka
(neregistrovaný)

u nás je to taky spíš naopak a spíš usínám já

22:42
Olina145
(neregistrovaný)

Můj přítel zamíří většinou do ledničky na jídlo a pak cigárko, já odpočívám, protože jsem po tom vždy utahaná jak kotě

15:01
spuly
(neregistrovaný)

Holky, vy potom nejdete do sprchy? Já bych to teda asi nedala, kdybych pak měla celá ulepená ležet až do rána

10:11
Olina145
(neregistrovaný)

to je jasný, že jdeme po tom do sprchy, myslela jsem, že tohle není potřeba psát

19:22
glamour
(neregistrovaný)

A když se nejde do sprchy, tak stačí použít papírový ubrousky

09:16
spuly
(neregistrovaný)

já bych to bez sprchy nedala, přijde mi to dost nehygienické, nějaké kapesníčky to podle mě nevyřeší

20:05
radana
(neregistrovaný)

spuly:

není to trošku přehnané? Bych si připadala, že se ho štítím, kdyby můj přítel myslel po sexu se mnou jenom na to, jak to ze sebe musí všechno rychle smýt, tak by se mě to i trochu dotklo

22:45
jolana1
(neregistrovaný)

taky to na mě působí trochu přehnaně, já do sprchy taky většinou jdu, ale stalo se už mockrát, že mi bylo s přítelem zrovna tak krásně, že jsem to nechtěla kazit odchodem do koupelny a nechala jsem to na ráno

09:21
Sabca
(neregistrovaný)

My vetšinou do pěti minut usneme oba

21:00
kitty
(neregistrovaný)

Kamka:

u nás to je stejný, můj přítel taky vždycky usne dřív, taky mě to štve, ale zas je mi blbý mu zakazovat spát

09:55
Kamka
(neregistrovaný)

kitty:

no právě, mně je to taky divný mu to vyčítat, ale co s tím??

15:07
kitty
(neregistrovaný)

já myslím, že s tím asi nic nenaděláme, prostě si na to budeme muset zvyknout

09:25

holky, já myslím, že jsou na světě i mnohem horší věci než to, že chlap po sexu usne, ono je to celkem běžný anebo s i sexu dopřávejte přes den, to taky usne? :-)

01:12
Tody
(neregistrovaný)

Já si po sexu většinou dávám kávu... jsem pak připraven na další kolo :-D

00:02
Baddy
(neregistrovaný)

To já si dám doutníček... sice se mi to prodražuje, ale je to fajn :-D

03:32
Tomáš
(neregistrovaný)
Olina145 (neregistrovaný) | 16.12.2013 22:42

Můj přítel zamíří většinou do ledničky na jídlo a pak cigárko, já odpočívám, protože jsem po tom vždy utahaná jak kotě

Cigárko je klasika. Jako ze zlatých a mnou milovaných filmů 70s let. Než to přestalo být ve filmech in :-D

23:33
Inča
(neregistrovaný)

Tak teď je teploučko, co takhle vytáhnout chlapa někde ven? :-D tam se mu nebude tak snadno usínat jak v posteli :-D :-D

Jinak u nás zas spíš usínám já, to taky záleží na tom, kdy se co podniká :-) My nějak zatím nemáme ten typický večerně postelový stereotyp a usínat po odpoledním čísle moc nejde :-D

© 2007-2019 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce jsou fiktivní a smyšlené, berte tudíž na vědomí, že neodráží realitu pouze fikci.