Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Chybí mi bývalá přítelkyně

Chybí mi bývalá přítelkyně

20:36
Lubin
(neregistrovaný)

Před půl rokem jsem se já rozešel s přítelkyní kvůli (to mi došlo až teď ) hrozné blbosti. Vadilo mi, že chodí na brigádu a nemá na mě čas. Ale v poslední době si uvědomuju, jak moc mi chybí a teď nevím, jak jí mám získat zpátky. Zkoušel jsem jí napsat, ale ona mi neodepisuje. Ani nevím, jestli teď s někým chodí, protože jsem si jí smazal z FB :-(.

10:06
Jarka
(neregistrovaný)

Tak by bylo třeba hezké zjistit třeba od někoho, s kým se bavíte oba, jestli teda s někým chodí nebo ne.

15:45

POdle toho co píšeš, si to prostě vymňouk, ale není to tak hrozné, jako kdyby si jí třeba podvedl nebo jí lhal. Úplně bez šance to není .

09:55
Leila
(neregistrovaný)

Já bych se k tobě teda už nevracela. Rozejít se s holkou kvůli takové blbosti. Že se nestydíš.

15:52
Lubin
(neregistrovaný)

Jo já vím, že to byla blbost a fakt mě to štve. Tak se zeptám jinak. Mám na to jít třeba přes kamarádku nebo na ní možná počkat po škole?

09:02

No já bych udělala obojí. Napsala bych nějaké její kamarádce o její názor. A pak podle toho jestli ti napíše, že máš i jen ždibec šance, bych tam na ní počkala.

18:26
Marek
(neregistrovaný)

No hlavně jí nezapomeň něco koupit, něco co má ráda :-D, pak si hned rozmyslí, jestli si s tebou promluví nebo ne.

09:30
Leila
(neregistrovaný)

Vy chlapi to vidíte hrozně jednoduše. Já bych rozhodně neskočila na nějakou kytku nebo čokoládu. Hlavně si pořádně připrav co jí chceš říct. To je to jediné na čem bude záležet.

18:50
Lubin
(neregistrovaný)

Aha, no já myslel, že jí řeknu, jakou jsem udělal chybu, že jsem si uvědomil, že jí nemůžu zakazovat chodit na brigádu a jak jí miluju. Nevím co víc.

13:17
Marek
(neregistrovaný)

:-D víc už nic, pak vytásneš tu kytku a pověsíš jí na krk něco třpitivýho. A máš to hotový.

12:40
Jarka
(neregistrovaný)

Marku, přestaň to zlehčovat. Hlavně to na ní nevybaluj hned před tou školou. Ale pozvi jí třeba na kafe nebo na večeři, podle toho v kolik to bude hodin. Musíš na to jít pomalu.

20:30
Lubin
(neregistrovaný)

Jo to mě nenapadlo. Asi spíš kavárnu, nedaleko školy je jedna pěkná.

09:35

Jo a taky bych ti radila se poptat kamarádek, kdy má po škole volno, aby sis to celý nepřipravil a ona už něco neměla to by bylo TRAPNÉ.

17:11
Lubin
(neregistrovaný)

Dobře dobře, vše provedu. Díky za rady dámy a pane :-). :-D a držte mi palce.

07:38

Jsi dost zbabělí člověk.Udělat tečku kvůli takové věci a být sobecký a myslet jen na sebe.Předtím i ted. Zjíštovat něco po kamarádkách je dost ubohý.Je to tvá věc tak se o ní postarej sám.Zajdi za ní a vše ji řekni ji.Nic po kamarádkách a nech to na ní co bude dál.Já osobně bych se k člověku co mě odkopne jen proto,že musím fungovat i v životě a chodit do práce už o něčem svědčí a budoucnost společnou bych už neviděla.Jen sobeckou a ješitnou lásku.Nic víc.

Držím palce a mysli i na druhý tak jak na sebe.

18:16
Mstitel
(neregistrovaný)

..zapomeň na ni, vem si z toho ponaučení a až si najdeš jinou, tak stejnou chybu neopakuj. Pokud ale nesvedeš na ni nemyslet, pak se s ní domluv na schůzku vyjev ji své city a na rovinu se ji zeptej, jestli to vidí stejně jako ty a jestli to dáte zase dohromady. Dej ji čas na rozmyšlenou! Pokud tě odmítne, bude se ti alespoň jednodušeji zapomínat..

© 2007-2019 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace