Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
|<<2>>|

Chtěla bych to zkusit s holkou

21:21
Verča
(neregistrovaný)
Jája (neregistrovaný) | 26.12.2013 15:50

Mikča:

Já to mám stejně jako ty, zatím jsem jen u těch představ, ani nevím, jestli bych do toho v reálu vůbec šla, ale taky mě to nějakým způsobem láká

Já už jsem s holkou jednou byla, bylo to s kamarádkou :-) jsem na kluky, ale chtěla bych zkusit jen tak objevovat, nechceš to zkusit?

23:32
Gali
(neregistrovaný)
Mikča (neregistrovaný) | 01.01.2014 09:31

no v barech po holkách pokukuju, ale zatím jsem nikdy nenašla dost odvahy. Asi zkusím tu seznamku

Hele, já to mám úplně stejně jako ty! Taky o tom přemýšlím už tak 2-3 roky, ale takovou tu typickou chlapskou lesbu nechci, jsem dost vybírává, jak na kluky tak asi i na ty holky. Jestli chces muzem se spojit nejak jinak nez tady a uvidime :-))

16:03
Dasa
(neregistrovaný)
eliška (neregistrovaný) | 17.01.2016 19:35

Nemám zkušenosti,ale láká mě to neskutečně a ted momentálně pochybuju i o své orientaci protože mě holky strašne přitahují i v reálu,ale nejradši bych si našla kamarádku s výhodama :-D

Ahoj, odkud jsi? taky uvazuju o kamaradce s výhodama.

21:37
Jajaja
(neregistrovaný)
Mikča (neregistrovaný) | 25.12.2013 10:12

Čau, snad celý život mám jeden zatím nesplněný erotický sen - sex s holkou. Nejsem lesba, mám přítele a jsem s ním šťastná, chtěla bych to prostě jen vyzkoušet. Máte některá podobné představy nebo dokonce zážitky?

Mám to stejný. Láká mne to
21:39
Jajaja
(neregistrovaný)

Čau, snad celý život mám jeden zatím nesplněný erotický sen - sex s holkou. Nejsem lesba, mám přítele a jsem s ním šťastná, chtěla bych to prostě jen vyzkoušet. Máte některá podobné představy nebo dokonce zážitky?

Mám to stejný. Láká mne to
15:14
Kk.
(neregistrovaný)

Ahoj, jsme na tom úplně stejně. Nechceš si napsat někde jinde?

|<<2>>|

© 2007-2020 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce mohou být smyšlené, berte tudíž na vědomí, že nemusí odrážet realitu pouze fikci.