Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Chtěla bych to zkusit s holkou
|<<1>>|

Chtěla bych to zkusit s holkou

10:12
Mikča
(neregistrovaný)

Čau, snad celý život mám jeden zatím nesplněný erotický sen - sex s holkou. Nejsem lesba, mám přítele a jsem s ním šťastná, chtěla bych to prostě jen vyzkoušet. Máte některá podobné představy nebo dokonce zážitky?

19:00
Alina
(neregistrovaný)

Já ano, kdysi jsem to s holkou zkusila a docela se mi to líbilo byla to kamarádka, byla jsem u ní na noc, trochu jsme popily, no a už to bylo Jinak, taky nejsem lesba, myslím, že ani bisexuální, nijak jsem to neplánovala, ale nebylo to vůbec špatný

09:45
Goldie
(neregistrovaný)

Tak já jsem to s holkou taky zkusila a za mě teda ne. Moc se mi to nelíbilo a když jsem si na to pak vzpomněla, tak se mi z toho vždycky udělalo úplně šoufl Já prostě k sexu potřebuju penis, no

15:50
Jája
(neregistrovaný)

Mikča:

Já to mám stejně jako ty, zatím jsem jen u těch představ, ani nevím, jestli bych do toho v reálu vůbec šla, ale taky mě to nějakým způsobem láká

09:22
Mikča
(neregistrovaný)

No a ještě jedna věc, jak takovou holku sbalit?? Vůbec nemám představu, jak na to. Kdyby to byla kamarádka, bylo by to jednodušší, ale mě žádná z mých kamarádek nepřitahuje

20:21

No, podle mě jedině přes seznamku nebo možná i někde v baru, ale to už bude asi složitější

09:32
Mikča
(neregistrovaný)

Seznamka mě taky napadla, ale bojím se, že tam nenarazím na žádnou fakt pěknou, jen tak na nějakou lesbu a ty mi připadají už takové trochu chlapské. Mně jde o nějakou fakt hodně hezkou holku

14:46
Holy
(neregistrovaný)

Já teda měla taky zkušenost s holkou, nebylo to vůbec plánovaný, ale bylo to hezký, takový víc něžnější než s mužem. Jako zpestření to pro mě bylo super, jinak rozhodně upřednostňuji muže

09:26
Mikča
(neregistrovaný)

Já bych to právě chtěla taky spíš tak nějak pro zpestření.. nevím, třeba by se mi to nakonec ani nelíbilo, ale chtěla bych to prostě asi aspoň zkusit

19:46

Mikča:

psala jsi, že máš přítele. On o těchto tvých představách ví? A vadí mu to?

14:00
Mikča
(neregistrovaný)

simi:

ahoj, jj, on o tom ví, nevadí mu to, klidně by se i přidal ale o to už nestojím já, nechci trojku, chci abych tam byla jenom já a ona

17:46
Holy
(neregistrovaný)

to chápu, já kdyby u toho byl můj přítel, tak bych se asi styděla, hlavně by mi přišlo, že to děláme spíš pro něj, ne pro sebe :-)

16:21
Mikča
(neregistrovaný)

Holy:
asi tak nějak.

jenom teda nevím, jak na tu správnou kočku narazit

19:36
Jája
(neregistrovaný)

Podle mě jedině seznamka.. nebo ten bar, ale tam to bude asi složitější, možná zkusit nějaký lesbický bar

09:31
Mikča
(neregistrovaný)

no v barech po holkách pokukuju, ale zatím jsem nikdy nenašla dost odvahy. Asi zkusím tu seznamku

21:01
Tomáš
(neregistrovaný)
Mikča (neregistrovaný) | 25.12.2013 10:12

Čau, snad celý život mám jeden zatím nesplněný erotický sen - sex s holkou. Nejsem lesba, mám přítele a jsem s ním šťastná, chtěla bych to prostě jen vyzkoušet. Máte některá podobné představy nebo dokonce zážitky?

Já mám mnoho podobných představ :-D
14:37

Ahojky mam to same splnit si sex s holkou kazdopadne otazka je s jakou a kde taky co to udela s partnerskym vztahem.

12:55
Marťa
(neregistrovaný)
Mikča (neregistrovaný) | 28.12.2013 09:32

Seznamka mě taky napadla, ale bojím se, že tam nenarazím na žádnou fakt pěknou, jen tak na nějakou lesbu a ty mi připadají už takové trochu chlapské. Mně jde o nějakou fakt hodně hezkou holku

Ahoj, já mám podobný problém jako ty . Nechtěla by jsi pokecat ?

17:37
erERER
(neregistrovaný)
Holy (neregistrovaný) | 28.12.2013 14:46

Já teda měla taky zkušenost s holkou, nebylo to vůbec plánovaný, ale bylo to hezký, takový víc něžnější než s mužem. Jako zpestření to pro mě bylo super, jinak rozhodně upřednostňuji muže

A jak můžeš bejt normální, když zvládneš holce lízat píču.. ??!

19:35
eliška
(neregistrovaný)

Nemám zkušenosti,ale láká mě to neskutečně a ted momentálně pochybuju i o své orientaci protože mě holky strašne přitahují i v reálu,ale nejradši bych si našla kamarádku s výhodama :-D

|<<1>>|
Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.
Pokud budete vkládat odpověď bez znalosti dalších stránek můžete být mimo :)

© 2007-2020 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce mohou být smyšlené, berte tudíž na vědomí, že nemusí odrážet realitu pouze fikci.