Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Chodíte se bavit spolu nebo každý zvlášť?

Chodíte se bavit spolu nebo každý zvlášť?

21:56
roza
(neregistrovaný)

jak to máte vy? chodíte se bavit spolu nebo každý zvlášť?

09:41

nejlepší je asi to kombinovat, někdy spolu, někdy každý zvlášť. Myslím, že lpět na jedné nebo druhé možnosti není správné

19:15
ales
(neregistrovaný)

u nás je to tak, že já bych chtěl chodit většinou sám, s klukama a moje holka by zas byla pořád jenom se mnou, takže se kvůli tomu dost často pohádáme.

10:55
roza
(neregistrovaný)

ales:

a proc chceš chodit sám? V čem ti tvoje holka překáží?

18:17
ales
(neregistrovaný)

no, je to lepší, nikdo mě pořád nekotroluje, neříká, ať už si dalšího panáka nedávám netváří se pohoršeně, když komentujeme jiný holky, nefňuká, že už chce jít domů, netváří se uraženě, když chci jít domů já, je toho spousta

14:26

přesně, holky prostě nepochopí, že chlap musí občas vypadnout a připomenout si, že je pořád ještě chlap

10:57
lisie
(neregistrovaný)

všechny holky takový nejsou, mně nevadí, když přítel komentuje jiný holky, nenutím ho jít domů, netvářím se naštvaně, když on jde a já ještě zůstávám. Jediný co mi vadí, když moc pije... no a stejně je radši sám, než se mnou

17:56

lisie:

nj, ale o to mu právě jde chce vypadnout s klukama a opít se, vyčistit si hlavu, nechce sedět u kávičky a plkat

10:10
rita
(neregistrovaný)

my chodíme občas spolu, občas každý zvlášť. Když jsme spolu a přítel se opije, tak mi to nevadí, opiju se taky ale je fakt, že občas to přehání a dělá i věci, za který se stydím, takže taky nejsem zrovna nadšená, když ho vidím, jak do sebe háže jednoho panáka za druhým.

18:51
Sanda
(neregistrovaný)

My máme dohodu, když jdem spolu, snaží se trochu kontrolovat, když jde sám, ať si pije jak chce

10:45
lucinda
(neregistrovaný)

my chodíme teda jenom spolu. Přítel si moc nepřeje, abych chodila sama někam na diskotéky, občas si zajdu sama s kámoškou na kafe, ale to je tak všechno. A nevadí mi to, taky by se mi nelíbilo, kdyby přítel se svými kumpány vymetal kdejaký bar

19:30

lucinda:

no, když vám to vyhovuje oboum, proč ne, ale nepřijde mi to jako rozumné řešení. Člověk si potřebuje jednou za čas povyrazit sám, za chvilku byste si mohli začít lízt na nervy

09:22
bonnie
(neregistrovaný)

já myslím, že je dobré si občas zajít každý sám, na druhou stranu je také občas dobré si zajít někam jen sami dva a stejně tak je dobré si občas někam zajít spolu a společnými známými, zkrátka všeho s mírou

17:42
Rikardo
(neregistrovaný)

no, u nás to bylo tak, že dokud jsme chodili spíš každý se svými kamarády (a v průběhu večera jsme se třeba někde potkali a pak spolu jeli domů), tak to fungovalo víc než teď, kdy chodíme většinou spolu (ne sami dva, s kamarády)

20:06

rikardo:

to je jasné, ukazovali jste si tím navzájem svou nezávislost, teď jste jako siamská dvojčata, koho by to bavilo?

21:01
elliss
(neregistrovaný)
roza (neregistrovaný) | 02.12.2013 21:56

jak to máte vy? chodíte se bavit spolu nebo každý zvlášť?

Zásadně jen spolu...
© 2007-2018 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace