Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Chlupatí muži nebo oholení?

Chlupatí muži nebo oholení?

21:05
Lukas01
(neregistrovaný)

Mám otázku na holky - máte radši, když je chlap chlupatý nebo když se holí?

10:51
sandra12
(neregistrovaný)

No, jak kde, rozhodně bych nesnesla, kdyby si třeba holil nohy ale moc chlupatý taky nemusím, myslím takový ty, co mají svetr na zádech apod

20:11

rozhodně chlupatý, holátka moc nemusím

10:37
Maruška
(neregistrovaný)

tak já bych holátko nechtěla, měla bych pocit, že to je dítě, mám ráda chlupatý a nevadí ani když je trochu víc

12:56
Kacenka
(neregistrovaný)

Já mám radši chlupáče, nemám ráda chlapy, kteří mají míň chlupů než já. Ale mám svoje meze, chlupatý záda se mi zas tak moc nelíbí. Ale třeba chloupky na rukou a na hrudi se mi líbí moc

20:35

Mně je to osobně úplně jedno Ať si každej chodí chlupatej,jak se mu líbí

09:37
Lucka111
(neregistrovaný)

Mně je to celkem jedno, teda nelíbily by se mi oholené nohy, ale co vyloženě miluju, jsou chlupatá mužská předloktí, přijde mi to hrozně sexy

12:11

Lucka111:
jj, taky mi to přijde děsně mužné

17:47
Veruna
(neregistrovaný)

No a co kdybyste se do někoho takovýho zamilovaly, a pak zjistily, že má chlupatý záda, to byste se kvůli tomu s ním rozešly?

22:35
Jana22
(neregistrovaný)

No, já teda ty chlupatý záda taky moc nemusím, ale že bych se kvůli nim vzdala jinak třeba fajn kluka? tak to teda ani náhodou

09:32
adri
(neregistrovaný)

já bych asi s chlupatým být nemohla, chlupy prostě nesnáším, jak u sebe, tak u mužů.. ještě skousnu světlé jemné chloupky, ale ty černé, blé

14:45
vasek33
(neregistrovaný)

adri:

aby ses nezbláznila, asi hold nejsi na chlapy a podle toho, co píšeš na žádný dospělý lidi, možná tě přitahují malý blond holčičky

09:30
adri
(neregistrovaný)

vasek33:

nevím, co je na tom divného, prostě mi chlupy přijdou nechutné a myslím, že nejsem jediná, komu se nelíbí

17:45
Lukas01
(neregistrovaný)

tak díky za vaše názory... jak to tak vidím, tak jsou pořád v kurzu spíš chlupatí

10:20
Blanka
(neregistrovaný)

Lukas01:

myslím, že chlap má být prostě chlap a chlap s oholenýma nohama?? bych si ho představovala v silonkách a na podpadcích

23:37
Inča
(neregistrovaný)

Tak jako... Jak co :-D Jak už tu bylo zmíněno, kdyby si můj milý holil nohy, mno nevím co bych si o tom myslela :-D

Třeba trochu zkrotit chlupy v podpaží a rozkroku není na škodu.

Ale zas co je moc, toho je příliš, ale teda já si strašně ráda hraju s chloupkama, co má můj přítel na hrudi :-))

17:57
Pavol
(neregistrovaný)
Lukas01 (neregistrovaný) | 14.12.2013 21:05

Mám otázku na holky - máte radši, když je chlap chlupatý nebo když se holí?

Ty sa len pekne viser na to čo chcú ženy, lebo ženy nezaujíma čo chcú muži. Ak chceš ohol sa, ak nie nechaj tak ako to je. Ja sa holím od pása dole komplet a vôbec neriešim či sa nejakej sliepke páči alebo nie.

© 2007-2019 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace