|<<2>>|

Chci ho zpět, ale nevím jak

23:57
Valika
(neregistrovaný)

Dobrý večer , psala jsem si přes 3 měsíce s jedním klukem. Časem se prý do mě zamiloval. Chtěl abych za ním přijela. Ale bydlel moc moc daleko a já nesjem zvyklá na takové dlouhé cesty sama... Když jsem nechtěla dojet , napsal mi že jsem pi** a kr***. Na druhý den jsem byla zas jeho princezna. Potom jsme si vše vyříkali a volali si... Chvilku bylo vše krásné a on mi neustále psal jak moc mě miluje. Ale jednoho dne psal že on přijede a pod podmínkou že mu pošlu fotku jen ve spodním prádle. Odmítla jsem. Nakonec si mě vymazal z přátel. Ale když si čtu jeho zprávy které byly i některé krásné uvědomila jsem si že ho mám ráda a on to věděl. Teď bych ho chtěla zpět... Budu ráda za každou radu. A byl dospělý.

10:48
alien
(neregistrovaný)

Vážené opuštěné slečny,

jak to tady jako chlap čtu, tak vám dám jednu dobrou radu. Nenechávejte si radit od jiných opuštěných slečen - kdyby věděly co dělat, chlap by je neopustil.

Muži jsou různí. Na malou část platí neozývat se, ale na podstatnou část platí zůstat v rozumném kontaktu a dávat najevo, že jste tady pro ně, jste oddané, budete hodné, napravíte, co jste kazily a nebudete už dělat chyby, pro které od vás odešli. Protože, pokud se nebudete ozývat, tak co se asi stane - pokud má chlap nějaké kvality, tak ho prostě neodvratně během té doby uloví jiná (třeba ty, co to tady radí a dobře si to uvědomují).

Pro slušné chlapy nezájem a nedostatek snahy ze strany ženy značí, že na ně kašle a že pro ni nic neznamenal. U více dominantních mužů to pak znamená úplnou konečnou, protože ti se prostě sami neozvou nikdy a protože jsou dost atraktivní, rychle se kolem nich točí kupa žen. Geniální rady "neozývat se mu vůbec a čekat, až přileze a pak mu ještě dát pořádný feministický kotel za trest" tedy zafungují tak na 10% submisivních troubů a na 10% ještě nezralých, emočně labilních mladíků, a to ještě jen na chvíli, než zase po další takové zkušenosti utečou.

Zbývá tedy 80% normálních chlapů, které tím nevratně ztratíte.

A ještě platí fakt, že čím je delší pauza, tím je více narušen vztah a tím je menší šance na jeho smysluplné pokračování.

Jak vidíte, všechny ty feministické nesmysly, co se rozšířily v dnešní společnosti jako "obecně platné moudro pro ženy o mužích a vztazích" vedou neodvratně ke ztrátě každého muže a vztahu. Kdyby to bylo jinak, nemusí se přece žádná žena ptát "jak na chlapa a jak ho získat a udržet".

Otázka zní úplně jinak. Muž odešel, protože jste ho nějak něčím totálně zradily, znechutily, naštvaly nebo mu nedávaly to, co od ženy chce. Takže tohle je potřeba chápat už v začátku vztahu, naučit se znát svého chlapa, jeho potřeby, co je pro něj důležité a pak mu dát to, co chce a potřebuje (protože jinak mu to ráda dá jiná). Když bude mít doma skvělou ženskou, nebude nikam odcházet ani hledat jinou.

Nejčastější důvody, proč většina mužů ženy opouští, jsou tři:

1)Špatné chování (hádky, nevychovanost, konfliktnost, žárlivost apod.), pro které už chtěl chlap klid nebo nějakou, která bude pohodářka.

2) Sexuální nedostatky.

3) Absence domova a domácího krbu - vaření, pohodový, klidný, útulný domov.

S těmito důvody logicky souvisí důvod další - jiná žena. Ale ta se málokdy zjeví, pokud žena fatálně neselže ve zmíněných věcech.

Chlapů, kteří neví co chtějí, je naprosté minimum a po třicítce tím spíše. Pokud muž od ženy odejde, natož po víceletém vztahu, má k tomu zpravidla naprosto zásadní důvody a ví moc dobře proč. Ale neřekne jí je, protože se už se ženou z více důvodů nechce bavit, nedejbože cokoliv řešit, vysvětlovat, diskutovat (proto ji taky opustil, že ho do toho nutila resp. mu nedávala co chtěl, místo toho, aby dobře uvařila, byla hodná a byl fajn sex).

Celkově, většina rad emancipovaných slečen zde povede neodvratně k tomu, že už svého muže zpět nikdy nezískáte a ty které ho mají, tak ho při jejich poslechnutí ztratí také. Nezapomínejte, že nejhůře radí žena jiné ženě, protože je v první řadě konkurence. Proto je dobré radit se se zkušenými, staršími muži (kamarád, otec, nějaký zkušený odborník na ženské, muže, vztahy viz např. pan J. Hausman a podobné kapacity).

Právě během tzv. pauzy či odluky je muž nejzranitelnější (žena ještě víc) a kolem číhá milion samic, aby ho dočasně (sex) nebo trvale (vztah) získaly. Takže, pokud chlap není pevně rozhodnutý, máte poslední šanci právě nějakou dobu poté, co odešel, pak už málokdy (ne na trvalý, hezký vztah). Je dobré dát do toho vše, ukázat, že vy jste pro něj ta nejlepší, už chápete, co bylo špatně a napravíte to. Forma komunikace nesmí být vedena konfrontačně ani diskusně ani vydíráním ani požadavky, to je konec.

Musíte se chovat jako tehdy, když jste ho lovily, jako ty nejlepší, pohodové, láskyplné, sexuálně dráždivé milenky.

Stručně: dobré jídlo, pěkný sex, hezké chování, pohodový domov. Ty, které to dávají, s těmi muži zůstávají, a ty ostatní logicky opouští. Muži se v naprosté většině chovají logicky, až na výjimky zmatených mladíků a notorických děvkařů, kterých je ale minimum. Nikdo svéprávný jen tak bezdůvodně neopustí opravdu dobrou ženskou - takže ta chyba je skutečně v 90% případů u ženy a je dobré ji tam hledat.

Při vábení muže je potřeba hrát na jeho vzrušivé struny, které znáte, že fungují a nedotýkat se jeho negativních spouštěcích čudlíků, které jste mačkaly, až odešel. Žena, která nezná svého muže, ho vždy ztratí.

Každý trochu rozumný chlap dá ženě v začátku vztahu jasně najevo, co od ní chce, co má rád a co naopak nesnáší - je už na ní, jestli to bude dodržovat a podle toho vztah dopadne. Ti zkušenější a slušnější jí to před koncem naposledy zopakují a při odchodu taktéž, aby měli čisté svědomí.

Chlap, který své ženě neřekne, co od ní chce a nechce, je vůl nebo nezkušený hoch - otázka správného výběru partnera, kde dělá dnes hodně mužů i žen tu největší, nejdůležitější chybu (většina věcí ve vztahu je předem rozhodnuta tím, koho jste si vybrali za partnera a jak se na začátku nastavila pravidla vztahu, a později už se to prostě nedá změnit).

Takhle to vidí drtivá většina chlapů a ti, kteří říkají něco jiného, tak jen lžou. :,) Ale hlavně takhle to je.

A co se týče zaručených emancipovaných rad z ženských časopisů typu femimoudra - kašli na něj, nekomunikuj, nech ho být, užívej života, hlavně abys byla šťastná - jj, to jsou skvělé rady pro děvky, které chtějí střídat muže každý týden, ale hodně špatné rady pro slušné holky a ženy, které chtějí dlouhodobý resp. celoživotní vztah. Ta, která si chce chlapa udržet, mu prostě musí naplnit jeho potřeby + si ho hodně dobře hlídat před ostatními ženskými. To samozřejmě neznamená být hysterická stíhačka, jde o to dávat mu najevo svou lásku, péči a oddanost, ne ho přehnaně obtěžovat. Stačí se zpravidla řídit tím, co a jak má rád tvůj chla

10:57
alien
(neregistrovaný)

Dokončení výše zkráceného příspěvku.

Stačí se zpravidla řídit tím, co a jak má rád tvůj chlap, ne tím, co radí cizí ženské, kamarádky, tchýně, časopisy, věštkyně, psycholožky a jiná lepší společnost.

Největší problém většiny dnešních žen bohužel je, že vůbec nechápou muže, jejich potřeby a jejich myšlení. Ty, které se to chtějí naučit (a tím si získat/udržet svého chlapa), by měly místo ženských časopisů, webů a kamarádek zkusit číst chlapské knihy a weby na téma vztahy a ženy, pak budou mít jasno.

Závěrem, psal jsem se s historicky ověřenými fakty jen proto, že některých zde píšících opuštěných žen po mnohaletých vztazích je každému slušnému chlapovi upřímně líto (ty, které radí feministické rady, z toho budou mít amok, ale těm poradit nelze).

Slušným ženám to pomůže, ty ostatní jsou ztracené.

Oddaná, hodná, milující žena je poklad, který si dobrý chlap hýčká - jen je jich dnes bohužel málo.

Ps: Špatné konfrontační chování, emancipace a feminismus jsou to největší zlo, které zničí každý vztah a odradí dříve nebo později každého muže (je to ještě horší hrůza než tragédie neumět vařit a šukat).

Pps: Každý nezadaný chlap jde získat, když to s ním ženská umí a ví, jak na něj.

|<<2>>|

Další témata

© 2007-2017 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace