Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Chci, aby přítel zhubl

Chci, aby přítel zhubl

11:52
trixa
(neregistrovaný)

Nevím, jak říct příteli, aby trochu zhubl. Nerada bych ho urazila nebo se ho dotkla, moc ho miluji, jen už se mi jeho postava už nelíbí tolik jako dřív.

18:51
selma
(neregistrovaný)

navrhni, že spolu budete chodit cvičit, začni vařit zdravá jídla, zkrátka to podstup s ním, ještě tím získáte nové zážitky

12:17
trixa
(neregistrovaný)

zdravá jídla jsem už zkoušela, moc mu nechutnají, hlavně mu nestačí, je po nich pořád hladový ale s tím společným cvičením, to není špatný nápad, díky za tip

21:01

Nebo začni chodit do posilky sama, pak mu doma říkej, jak to bylo super a zkus ho přesvědčit, ať chodí s tebou

10:17
patty
(neregistrovaný)

Zkus ho poprosit, aby si vzal na sebe nějaké oblečení z dřívějších časů (košili, co jsi ho v ní poznala apod.... něco si vymysli), až se do toho nebude moct narvat, tak se o tom rozmluvíte

13:15

já bych mu to normálně řekla, že se ti zdá, že poslední dobou trochu přibral a jestli s tím nechce něco dělat, že se ti dřív líbil víc

18:15
trixa
(neregistrovaný)

nevím, prostě ho nechci urazit, samotné by se mi asi nelíbilo, kdyby mi řekl, že mám nějaký ochablý zadek a asi bych se pak před ním i styděla

10:22

no jo, nikomu se kritika neposlouchá dobře, ale pokud to řekneš šetrně, i když na přímo, určitě to vezme

18:15

Zkus mu koupit něco nového na sebe a pak se podiv, jak je možné, že mu to nesedí, když je to přece jeho velikost

09:02
vasha
(neregistrovaný)

jako musím říct, že je tu určitě spousta zajímavých tipů a pokud jseš dobrá herečka, tak bys to mohla zvládnout, ale mně to prostě přijde divný podle mě je nejlepší, mu to na rovinu říct, ne, že mu řekneš, že je vyžraný jako prase prostě, že trochu přibral a že byste mohli začít spolu cvičit

13:15
Nulka
(neregistrovaný)

Přesně, možná to moc prožíváš, prostě to na něho vybal a je, však on to nějak zvládne

09:16
trixa
(neregistrovaný)

díky holky, asi mu to teda nějak šetrně řeknu, ale bojím se, aby jsme se kvůli tomu třeba nechytli, no uvidíme

15:16
vierka
(neregistrovaný)

Tak snad hrajete narovinu, ne? nebo si všechno nepříjemné musíte říkat kolem a kolem. A jak je známo, chlapi moc na ty věci, který se jim říkají jinými slovy, nedají, taky by to ani nemusel pochopit, na chlapa se musí na přímo

20:57
trixa
(neregistrovaný)

asi jo, zkusím si s ním promluvit. Když já prostě nerada někomu ubližuju, no

11:01

tak držíme pěsti

20:58
Jasněnka
(neregistrovaný)
trixa (neregistrovaný) | 21.12.2013 11:52

Nevím, jak říct příteli, aby trochu zhubl. Nerada bych ho urazila nebo se ho dotkla, moc ho miluji, jen už se mi jeho postava už nelíbí tolik jako dřív.

Kolik váží?
20:59
Trixa
(neregistrovaný)

Teď to bude asi 115 kilo, ale je zase docela vysoký.

20:56
elliss
(neregistrovaný)
| 22.12.2013 21:01

Nebo začni chodit do posilky sama, pak mu doma říkej, jak to bylo super a zkus ho přesvědčit, ať chodí s tebou

Joo to zabírá. Bude si myslet, že tam za někým chodíš, tak bude kontrolovat.

© 2007-2020 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce mohou být smyšlené, berte tudíž na vědomí, že nemusí odrážet realitu pouze fikci.