Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Chce mě kamarádova holka

Chce mě kamarádova holka

15:17
Jack
(neregistrovaný)

Před nějakou dobu mě kamarád seznámil se svojí přítelkyní. Od té doby jsme spolu všichni párkrát někde byli a ona mě začala uhánět. Už radši nikam nechodím, když vím, že tam bude ona, ale je to marné. Píše mi na fb, sms apod. Říkal jsem jí, ať toho nechá, že nemám zájem a že je to kamarád, to ji vůbec neodradilo, touží po mně snad ještě víc. Mám to říct kamarádovi?

21:30

Tak buď je ta holka blázen, že tě pořád otravuje, i když ji odmítáš, nebo ji neodmítáš dost důrazně

10:52
Jack
(neregistrovaný)

Myslím, že důrazněji už to nejde, to už bych jí asi musel dát facku. Ale co teda s tím?

16:55
Selma
(neregistrovaný)

To je fakt nějaký divný. A vyjíždí po tobě i v reálu nebo jen přes sms a fb. Napadlo mě, jestli to není nějaká zkouška iniciovaná kamarádem, ale to je asi blbost

15:55
Lina
(neregistrovaný)

Tak jí zkus pohrozit, že jestli toho nenecháš, tak to řekneš kámošovi, zopakuj jí, že ji skutečně nechceš a to nejen proto, že je kamarádova holka, že prostě o ni nemáš zájem.

20:06
Vilem
(neregistrovaný)

Zkus jí říct, že jsi zadanej, to by ji mohlo odradit.

09:45
Jack
(neregistrovaný)

Pohrozit jsem už zkoušel, bere to tak, že by aspoň neměla překážku a mohla by být jen se mnou. Ona si prostě myslí, že jsme si souzeni a že já ji taky miluju, ale bojím se to přiznat, protože je to holka mého kamaráda.

Kdybych jí řekl, že jsem zadaný, tak mi ztropí žárlivou scénu, ale za pokus to možná stojí

20:52

tak to zkus takhle: zablokuj si ji na FB a vyhýbej se jí. Na sms, volání neodpovídej. Pokud odpovídáš jakkoli, tak to může brát jako planou naději. Prostě ji naprosto ignoruj, jednou ji to musí přestat bavit

09:35
Jack
(neregistrovaný)

nikola:
to udělám, díky za tip

14:21
Verunka
(neregistrovaný)

Já bych ještě chvilku počkala a když nepomůže ani ignorace, tak bych to řekla kámošovi. Nakonec by mu to ona ještě nějak překroutila a ty bys z toho vylezl jako ten nejhorší

20:26
Jack
(neregistrovaný)

Verunka:

Toho se právě docela bojím, vypadá to, že je schopná všeho

12:51
Jack
(neregistrovaný)

Tak problém vyřešen, rozešli se a ona si začala s jeho nejlepším kámošem očividně jsem nebyl jediný na seznamu

16:30

Tak to musí být dobrá hvězda Jak to bere kámoš?

19:57
Jack
(neregistrovaný)

celkem v pohodě, řekl jsem mu, co byla zač, jak mě uháněla atd. je na ni naštvanej, ale myslím, že to nakonec přejde celkem dobře

11:02
Verunka
(neregistrovaný)

No, tak doufej, že teď už ji budeš mít z krku. Aby její posedlost nepokračovala dál, jen co se novej trochu okouká

01:13
Hinek
(neregistrovaný)

Proboha jdi do toho a neotáčej se...

Hinek
(neregistrovaný)

Proboha jdi do toho a neotáčej se...

Hinek
(neregistrovaný)

A to jsem to ani nechtěl napsat dvakrát :-D asi je to pravda a říká to vesmír :-D

© 2007-2020 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce mohou být smyšlené, berte tudíž na vědomí, že nemusí odrážet realitu pouze fikci.