Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Čeká dítě se svou ex
|<<1>>|

Čeká dítě se svou ex

13:02
nickie
(neregistrovaný)

ahoj, před pár týdny jsem zjistila, že můj přítel, se kterým jsem 2 měsíce, ale známe se už mnohem dýl, je to taková moje tajná láska, čeká dítě se svou bývalou. Vůbec nevím, co mám dělat, on tvrdí, že ji nechce, ale, že se nechce vzdát dítěte, on už si dítě přál. Bojím se, aby to nedopadlo tak, že se nakonec dají dohromady (rozešla se ona s ním). Myslíte, že o něj mám bojovat nebo spíš být tolerantní a nechat to na něm?

18:07
alis
(neregistrovaný)

A jak bys o něj chtěla bojovat?? Myslím, že tím, že budeš tolerantní budeš bojovat úplně nejlíp, no a když to nevyjde,tak to nevyjde.

10:40
nickie
(neregistrovaný)

právěže nevím, jak bojovat. On si myslí, že to na něho možná jen ušila, na druhou stranu připouští, že je to možné, aby čekala jeho dítě.

17:56
Karolína36
(neregistrovaný)

tak tohle znám z druhé strany. Rozešli jsme se s přítelem a já taky zjistila, že jsem těhotná. Chtěla jsem se s ním dát dohromady, nebo se aspoň nějak spřátelit, aby naše dítě nevyrůstalo bez otce, jeho nová partnerka však skutečně zabojovala a já zůstala úplně sama s prckem :-( takže asi to jde vybojovat, jak toho docílila, nevím, ale nemyslím, že je to správné připravit dítě o tátu.

12:20

Karolína36:

to je smutný, já osobně, kdybych zjistila, že můj nový přítel čeká dítě s jinou, tak bych asi hodně rychle hodila zpátečku. Přece jenom to vztah dost zkomplikuje, nechala bych to na něm, ať se rozhodne, rozhodně bych mu styk s dítětem nezakazovala, ale i já bych si v tomhle musela udělat jasno, jestli se mi chce být s mužem, který má rodinu jinde.

18:27
nickie
(neregistrovaný)

Karolína36:

to mě moc mrzí, jenomže já si zas říkám, že ona se na něho přece vykašlala, dali jsme se dohromady v době, kdy byl sám, netahala jsem ho od dítěte. Nevím, co dělat, moc mi na něm záleží a samozřejmě mu nezakazuju, aby se s ní vídal, ale trápí mě to, bojím se, že se zase zblíží :-(

09:25
Karolína36
(neregistrovaný)

Vím, že ona se s ním rozešla, ne že odešel kvůli tobě, ale to dítěti tátu nedá a to dítě za to především nemůže, rozhodnout se musíš sama, každopádně myslím, že to není jednoduchý ani pro tebe, věčně mu tolerovat jeho schůzky s bývalou, telefonáty apod. nic jinýho ti však nezbyde, pokud s ním zůstaneš

14:01

Nebyla bych s ním, je to moc složitá situace pro začátek nového vztahu.

21:16

Spousta chlapů má dítě s jinou a přitom mají novou partnerku (stejně tak žen), myslím, že to nemusí být překážkou, jen je potřeba si domluvit jasná pravidla

10:02

nech to na něm, ty na chvilku vykliď pole, rozhodně bych nějak cíleně proti jeho ex nezbrojila, jednou by ti to mohl vyčíst, že jsi mu zakázala stýkat se s dítětem. nebo nezakázala, ale že ti to vadilo

18:31
nickie
(neregistrovaný)

ach jo, asi máte pravdu, asi mu řeknu, že si dáme pauzu, než si to vyřeší. jen se bojím, že už se nevrátí :-(

20:50

když se nevrátí, přijde jiný, bezdětný. a když se vrátí, budeš vědět, že se rozhodl sám, že si sám zvolil tebe, protože mu na tobě záleží

10:06
lada
(neregistrovaný)

přesně, jak píše alena, tím mu ukážeš, že jsi tolerantní a sebevědomá a to ho možná ještě víc přesvědčí, že chce být s tebou

18:31
nickie
(neregistrovaný)

holky, díky, máte pravdu

09:52

tak držíme pěsti, ať to dopadne dobře

08:11
jaja
(neregistrovaný)

mně se stalo to samé, taky obrovská láska, taková, kterou už těžko potkam, známe se taky dýl, takže to není ukvapený... Ale po dvou měsících se ozvala ex, že je těhotná. Samozřejmě si to nechá. On věří, že to nechtěla, já si myslim opak. Tvrdí, že chce mě, ale přestává mi volat... Nechci se ho vzdát. Je to nefér pro všechny. Nevím, co mám dělat.

17:06
Hannah
(neregistrovaný)

Prožívám stejnou situaci, trápení, bolest, bezmoc. S přítelem se známe delší dobu, myslela jsem, že vím co od něho čekat, velká láska, kterou zažiješ jen jednou. Ale čeká dítě se svou ex. Co dělat? Miluji ho i přes tento "problém", ale mám strach. Strach, že se k ni vrátí (ikdyž mi tvrdí, že ne) a pak strach co bude v budoucnu (momentálně dítě nechce nikdy vidět). Nechávám vše na něm, nemluvím mu do toho. Jak bych taky mohla. Nechci ať mi někdy něco vyčítá. Chce to trpělivost a velkou toleranci. Ale sama zvažuji, jestli to vůbec já ustojím.

15:14
marie
(neregistrovaný)

Nejlepší je odejít. Zažila jsem to stejne. Taky nechtěl dítě dítě vidět, tvrdil ze bude se mnou,že to na něj usila. potom se dítě narodilo a já šla stranou. Tohle nemá budoucnost. věř věř mi.

11:56
jaja
(neregistrovaný)

Holky, já se pořád držim, ještě se to nenarodilo, ale už se to hodně blíží... a můžu říct, že je to strašný... myslím, že mě má Marie pravdu, že po narození mě opustí. Jakmile zjistil pohlaví, úplně se změnil, začal se těšit (ikdyž přede mnou se tak netváří) a když neni se mnou, zařizuje s ní pokojíček atd. A holky pozor, zapomněly jsme na rodinu - rodiče, tety, strejdové, babičky... ti všichni budou chtít matku jeho dítěte poznat a s miminem se vídat... Je to tlak, kterej neustojím, ani po několika měsících totální tolerance a totální odevzdanosti :-(

21:03
Silvie
(neregistrovaný)

Proboha, tenhle pribeh je i muj a mam pocit ze se ani nemuzu nadechnout kdyz si to ctu...je to obrovska beznadej a stale cekani a doufani v neco cemu narazove verim a po chvili zavrhuji.

|<<1>>|
Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.
Pokud budete vkládat odpověď bez znalosti dalších stránek můžete být mimo :)
© 2007-2018 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace