Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Bývalá

Bývalá

19:32
Andrea
(neregistrovaný)

Mám velký problém s přítelovou bývalou. Jsem z ní nervózní a nejradši bych ji vymazala z našeho života, což není tak jednoduché, protože přítel s ní má dvouletého chlapečka. Ona mě nemůže ani vystát a dokonce ani nechce příteli povolit, aby si syna bral k nám domů. Když jej teda chce vidět, musí buď k ní (občas tam kvůli tomu i přespává), nebo někam ven. Já k jeho synovi vůbec nesmím. To mě taky mrzí, ráda bych s ním v budoucnu měla hezký vztah, ale to přítelova bývalá nedopustí. Vůbec nevím, co mám dělat

09:16
Tery
(neregistrovaný)

A co na to tvůj přítel? Jemu chování bejvalky nevadí?

16:30
Andrea
(neregistrovaný)

Vadí, ale je bezmocnej. Když nepřistoupí na její hru, přestane se vídat se synem, což je pro něj samozřejmě priorita.

10:50
Luna
(neregistrovaný)

Teda, aby můj přítel přespával u své bývalé, to nevím, jestli bych rozdýchala.

20:16
Petr
(neregistrovaný)

To si neumí trochu dupnout? Nemůže mu přece zakázat vídat svoje dítě. Mám z toho spíš pocit, že mu to přespávání u bývalé až tak nevadí. Být tebou dám si na to pozor, je to celé trochu divné. Proč se vůbec rozešli, když spolu měli dítě a dál vlastně pořád tak trochu žijí jako pár.

13:32
Andrea
(neregistrovaný)

Petr:

údajně už si přestali rozumět, ani v posteli jim to prý moc neklapalo.

16:17
Lucie
(neregistrovaný)

To na mě působí spíš jako krize způsobená právě miminem. Často s příchodem dítěte nastane situace, kdy se všechno změní, partneři na sebe nemají tolik času, jsou trochu ve stresu a sex dost zanedbávají. Nemáš strach, že až spolu budete mít dítě vy, zachová se stejně?

10:15
Sara
(neregistrovaný)

Mně na tom přijde nejdivnější to přespávání. Proč se večer po tom, co si pohraje s malým prostě nesbalí a nejede zpátky domů, za tebou?

17:55
Voera
(neregistrovaný)

Já bych teda žárlila jak vzteklá. O tomhle si s ním musíš promluvit, vypadá to jakoby žil dva životy.

10:01
Andrea
(neregistrovaný)

Teda, musím říct, že jste mě pěkně nahlodaly. Hned zítra si s ním o všem z plných plic promluvím.

17:37
Sara
(neregistrovaný)

Určitě si s ním promluv, ale opatrně. Nechtěj ho nutit, aby se rozhodoval mezi tebou a svým synem. Respektive vybírej slova tak, aby to tak nepůsobilo. Tohle může být velmi ošemetné.

19:47
Thea
(neregistrovaný)

Nepřemýšlela jsi nad dítětem? Možná, kdyby jste spolu měli dítě, tak by si uvědomil, že je důležité věnovat se i tobě.

14:07
Ali
(neregistrovaný)

Měl by to své bývalé trochu vytmavit. Není dobré, že se s jeho synem vůbec nestýkáš. Předpokládám, že váš vztah není jen nějaký flirt, proto by bylo dobré, kdybys s přítelovým synem vycházela. Což samozřejmě není v zájmu jeho bývalé přítelkyně. Ta se ho očividně snaží přilákat zpět. Teda vůbec ti takovou situaci nezávidím, bojovat proti matce jeho dítěte nebude vůbec snadné.

09:22
Andrea
(neregistrovaný)

Holky, díky za vaše názory, zkusím si s ním o tom promluvit a vysvětli moje pochyby. Navrhnu, že bych se ráda s jeho synem sblížila, aby jsme jednou mohli fungovat jako rodina, aby u nás přespával a mohl se stýkat také s našimi dětmi, snad to pochopí a své bývalé domluví.

19:36
Sara
(neregistrovaný)

Dobrý plán, dej vědět, jak se to vyvíjí

© 2007-2019 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce jsou fiktivní a smyšlené, berte tudíž na vědomí, že neodráží realitu pouze fikci.