Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Bulka v prsu. Mám se bát?

Bulka v prsu. Mám se bát?

01:01
Linda
(neregistrovaný)

Mám dotaz, směřovaný spíš pro holky. Včera ve sprše jsem si nahmatala bulku v levém prsu. Vím, že mi asi poradíte, abych šla okamžitě k lékaři, ale já mám prostě strašný strach. Je mi 23, myslíte, že je možné mít rakovinu tak mladá? Taky jsem slyšela, že rakovina prsu se týká především žen s větším poprsím, nevím, nemůžu ani spát. Navíc mě děsí fakt, že moje babička zemřela právě na rakovinu prsu poraďte, máte s tím některá zkušenost?

12:07
Lea
(neregistrovaný)

Na nic nečekej a mazej k doktorovi! Nemusí to být nic vážného, ale kdyby přece, vždy je lepší začít léčbu co nejdříve! Osobní zkušenost s tím nemám, ale jedna kamarádka stejný problém řešila relativně nedávno.

13:11
Petra
(neregistrovaný)

Lindo, jdi k doktorovi a vůbec ničeho se neboj. Sama jsem jednou prožívala to samé a nakonec se zjistilo, že je zánět mléčné žlázy. gynekolog mi na to předepsal antibiotika a za 14 dní bylo po všem. Ale kdybych přišla později, tak se léčba určitě protáhne, takže na nic nečekej a upaluj.

19:01
inkognito
(neregistrovaný)

fakt miluju tyhle příspěvky. stejně ti nikdo neřekne, co to je. to ti může říct jen doktor, tak co od toho čekáš??

12:31
Linda
(neregistrovaný)

Holky, díky za povzbuzení, objednám se k doktorovi, ať mám klid.

To inkognito: fakt miluju lidi, co se pod svůj názor neumí ani podepsat.

20:17
renata
(neregistrovaný)

Ahoj Lindo, moje rada je stejná, jako holek přede mnou. Na nic nečekej a zavolej na gyndu. A k tvým dotazům - rakovina prsu není jen záležitost žen s větším poprsím, mám kamarádku, která má velmi malá prsa a tahle hnusná choroba ji postihla taky. Bylo ji 32. Naštěstí se to podchytilo včas a vyléčila se a ani nemusela přijít o prso, proto ti radím, radši na nic nečekej.

12:05
Monča
(neregistrovaný)

Jee, takovych uz bylo. Niceho se neboj, bulku v prse si jednou za cas najde kazda druha. Vsadim se, ze to nic nebude, uvidis.

19:17
Linda
(neregistrovaný)

To renata: ze se z toho tvoje kámoška dostala je super, ale trochu si mi svým příspěvkem nahnala strach

To monca: díky, moni, pozítří jdu k doktorovi, tak snad máš pravdu

12:17
Petra
(neregistrovaný)

Tak pak dej vědět, jak jsi dopadla, držím palce.

09:06
Monča
(neregistrovaný)

Určitě dej vědět, ale vše bude v pohodě.

15:00
Linda
(neregistrovaný)

Jasný, holky, dám vědět, držte pěsti! Mluvila jsem s jednou známou a ta si myslí, že to bude jen zduřelá uzlina, že to měla také, tak snad bude vše ok.

10:06
Janinka
(neregistrovaný)

Určitě bude. Také já jsem byla u doktora už několikrát. Jednou to byla uzlina a jednou cista. Hlavní je nezanedbat prevenci.

20:26
Petra
(neregistrovaný)

Určitě to bude ok. Napiš!

13:37
Lucccinka
(neregistrovaný)

To Linda: Ahoj, pokud bys mi napsala z jakého jsi regionu, tak bych ti třeba mohla doporučit nějaké specialisty :-) Tento problém jsem také řešila a hodně jsem se o něj zajímala.

Ale hlavní je kolik ti je. Nejdříve si zajdi ke svému obvodnímu doktorovi a ten tě pošle na příslušné pracoviště. Čím jsi mladší, tak tím rychlejší vše bude.

PS. ale teď si to odčítám a vidím, že vše bylo ok. To jsem moc ráda.

12:55
Nicky
(neregistrovaný)

Nevím proč z toho děláte jen ženské téma. Bulku v prsu mohou mít i muži. Viděl jsem to v nějakém seriálu.

© 2007-2019 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace