Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Bojím se, že do toho zase spadnu
|<<1>>|

Bojím se, že do toho zase spadnu

12:40
Benito
(neregistrovaný)

Před několika lety jsem si prošel opravdu složitým obdobím. Opustila mě přítelkyně, přišel jsem o práci a vůbec jsem nevěděl kam dál. Pokud vynechám několik různých okamžiků a otoček, tak jsem nakonec propadl až na úplné dno. Začal jsem brát drogy. Nebudu brát co, ale bylo to pestré. Za relativně krátké období se ze mě stala úplná troska.

Díky rodině, která se obětovala jsem se z toho nakonec dostal. V podstatě jsem z toho byl vyvlečen silou. Už rok jsem v pohodě, ale stále kolem sebe mám lidi, kteří mě vtahují do prostředí, které jsem chtěl upustit. Neumím se od nich odstřihnout. Prostě neumím.

Co myslíte. Nehledám radu. Jen si o tom chci pokecat....

16:32
Jay
(neregistrovaný)

Zatni zuby a koukej po nový přítelkyni ..Držim palce

17:17

Tohle je dost osobní téma. Podle mě by sis měl sednout a zamyslet se nad tím, co ti tito problematičtí lidé přináší. Zřejmě jsi s nimi protože ti připomínají něco z minulosti, co nechceš opustit.

20:11
Tomio
(neregistrovaný)

Nevím, netuší... fetky neřeším!

12:25

Podle mě je to téma o kterém se mluvit má a musí. Klidně ať vypráví svůj příběh, pokud to odradí jiné aby to zkusili a spadli do toho. Rozhodně to není jednoznačné.

21:05
Benito
(neregistrovaný)

To Antonio: Chápu, že je to osobní téma a dá se hodně špatně uchopit, ale zajímali by mě možná více vaše příběhy, než abych já vyprávěl ten svůj. Je docela nezajímavý...

10:02
Lucinka
(neregistrovaný)

To Benito: Na to ti opravdu odpovědět neumím. Můj život se točí kolem přátel a nedovedla bych si bez niž žít. Nicméně pokud představují něco špatného co tě děsí, tak je musíš opustit. Udělat radikální řez...

18:26

Mě se to zdá jasné. Měl by ses odprostit od prostředí, které tě do toho dotáhlo. Ale to je snad základ odvykání od drog ne? Já tomu nerozumím, ty jsi zběhlejší....

09:37
Benito
(neregistrovaný)

Je to složité, když je člověk z malého města a v podstatě má jen tu svou malou skupinku lidí a pokud se od ní odstřihne, tak vlastně nic nemá...

16:05

To Benito: Hele zajdi za odborníkem. Nemyslím to nijak urážlivě. Jednoduše si o tom promluv s někým kdo se na tuto problematiku specializuje. Možná tě z toho dostala rodina, ale odborníci tu jsou od tohoto.

21:37
Kirš D.
(neregistrovaný)

Diskuze k ničemu. Já beru drogy jsem v pohodě. Lehké drogy, tvrdé drogy, velmi velmi tvrdé atd. Je to zábavička... hurá do toho.

12:11

To D. Kirš: Jsi tu k ničemu. Jdi pryč a už se nevracej

17:16
Benito
(neregistrovaný)

Opravdu mě zajímají vaše příběhy. Vyprávějte a povídejte. Já asi opravdu zajdu za nějakým specialistou, který mi pomůže utřídit myšlenky.

21:02
Kirš D.
(neregistrovaný)

Co jsi bral? Pokud jsi něco vyráběl, tak ti napíšu kontakt...

09:52

To Kirš D. : Mazej do lesa tupců odkud jsi přišel.

18:21

Benito: Já podobný příběh nemám. Mám mnoho přátel a skvělých přátel. Nemusím je opoštět, ale tvůj problém opravdu chápu. Co se odstěhovat, jednoduše vše změnit?

13:45
Benito
(neregistrovaný)

No rozhodně se nebudu stěhovat. Na to prostředky nemám a ani bych kvůli práci nemohl. Byť by to bylo asi to nejlepší řešení. Ideálně někam co nejdál do Asie nebo ještě dál...

17:21

Doporučuji Mongolsko... Hodně volného prostoru :-) Ideální místo pro útěk.

20:45
Klaus
(neregistrovaný)

To Benito: Ja mel trochu obdobny pribeh. Musel jsem totalne zmenit pusobiste. Pokud se neodstrihnes, tak je to konec a zase do toho spadnes. To ti mohu garantovat.

18:07
Jay
(neregistrovaný)

Docela rady co stojí za to ;)

|<<1>>|
Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.
Pokud budete vkládat odpověď bez znalosti dalších stránek můžete být mimo :)

© 2007-2021 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce mohou být smyšlené, berte tudíž na vědomí, že nemusí odrážet realitu pouze fikci.