Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > bisexuální muž

bisexuální muž

19:16
Ulma
(neregistrovaný)

Jak vnímáte bisexuální muže? Dokázaly byste s takovým mužem žít?

10:41
Ketrin
(neregistrovaný)

No, já někde četla, že bisexuálové nejsou, tedy bisexuální muži, že to jsou homosexuálové, kteří si ještě úplně nepřiznali svou orientaci, tak nevím

20:47

Já znám pojetí bi, taky spíš jen u žen. Myslím, že muž, kterého přitahují ženy, nemůžou zároveň přitahovat i muži.

10:46
Krajka
(neregistrovaný)

Souhlasím s holkama. Já bych s takovým mužem být určitě nemohla, asi by se mi hnusila představa, jak to dělá s jiným chlapem

17:40
Ulma
(neregistrovaný)

Já právě pár takových kluků znám, kteří o sobě tvrdí, že jsou bisexuálové, jeden mě dokonce uhání, tak proto ta otázka

23:00

Možná ještě nedozráli do stavu, kdy si naplno přiznají svou orientaci ať už homosexuální nebo hetero

12:46
Ulma
(neregistrovaný)

Alena:

To nevím, je jim kolem 18, to už je podle mě věk, kdy člověk ví, co ho přitahuje

16:31

Ulma:

vůbec nemusí být, resp. může to vědět, ale sám s tím ještě není smířený, tak se snaží sám sebe přesvědčit o opaku. Znám muže, který si připustil, že je gay až kolem 30, do té doby měl ženu a dítě. Vždy to o sobě tušil, ale bál se to přiznat

16:01
Mia
(neregistrovaný)

Alena148:

taky takových pár znám, kteří si to pořád nechtějí přiznat. Jinak názor na bisexuální muže mám asi stejný, jako ostatní tady na diskuzi a rozhodně bych s žádným mužem, který zažívá sex s muži nemohla nic mít, to vím jistě

10:15

Ulma:

no a ty o tom teda uvažuješ, že by sis s ním něco začala?

13:25
Ulma
(neregistrovaný)

To asi ne, nevím.. ani by nevadil ten sex, spíš bych se bála, že se z něj vyklube homosexuál

16:57
Rada
(neregistrovaný)

Já takový vztah měla. Chodila jsem s mužem bisexuálem, nevěděla jsem, že je bisexuál, když mi to asi po půl roce řekl, už jsem se na něj nedokázala dívat stejně, tvrdil, že mě miluje a chce být se mnou, ale já jsem se přes to prostě nepřenesla. Nejsem netolerantní, homosexuálové mi nevadí, ale při představě, jak to můj bývalý dělá s nějakými muži jsem ho naprosto přestala vnímat jako chlapa

09:16

Rada:

já se ani nedivím, taky by to pro mě bylo těžký.

15:31
Ulma
(neregistrovaný)

Mně tohle až tak nevadí. A na bisexualitu věřím, sama mám zkušenost i s ženami, ale víc mě táhnou chlapi

17:52
Ketrin
(neregistrovaný)

U žen bisexualita existuje, neexistence se týká jenom mužů, tam to prý není bisexualita ale nevyřešená homosexualita nebo experimentování v rámci sexuálního dospívání. To bude taky možná případ tvých 18 letých kamarádů

01:14
Lukašenko
(neregistrovaný)

Bisexualita a metrosexualita je něco jiného že?

15:35
Natala
(neregistrovaný)
Rada (neregistrovaný) | 07.01.2014 16:57

Já takový vztah měla. Chodila jsem s mužem bisexuálem, nevěděla jsem, že je bisexuál, když mi to asi po půl roce řekl, už jsem se na něj nedokázala dívat stejně, tvrdil, že mě miluje a chce být se mnou, ale já jsem se přes to prostě nepřenesla. Nejsem netolerantní, homosexuálové mi nevadí, ale při představě, jak to můj bývalý dělá s nějakými muži jsem ho naprosto přestala vnímat jako chlapa

Já s takovým mužem žiji.Pocity které mám se opravdu nedají absolutně vyjádřit.Jednou to odejde a cítím klid a podruhé zase se navrací vše jak velká vlna a vylévám si na něm zlost.Jsem mu věrná a bolí mě že on mě ne.Bolí mě a vím,že náš vztah tohle zřejmě neustojí.Prostě až teď se dozvídám co on je vlastně za osobnost.Věřím,že pro něj bylo těžké ze sebe dostat své pocity a co vlastně v životě chce,ale myslím si že tohle jsem měla vědět již před třemi lety,abych se mohla rozhodnout zda v tomhle chci žít.Bojí se že ho opustím a přitom sám ví,že toho nenechá.Prostě super průprava na blázinec.....

11:25
Tonda
(neregistrovaný)

Dobry den,vase nazory maji opodstatneni.Mozna se i Vam nekdy naskytne situace,ze po cviceni,tenise ...ve sprse vase kamaradka vam rekne,nechces ji vylizat?A mate zlomek nekolika vterin na rozhodnuti.Kdyz budete sami a v klidu bez toho ze vas nekdo uvidi,budete sami v sechny reknete ne nebo ano?Nejde o lasku a tak,jde o tuto konkretni situaci a pozitek,zakazanyho ovoce.Totez se muze dnes naskytnout kazdemu muzi.Nemusi byt zrovna gay.Je rada muzu a zen,ktere se obcas poraduji po svem...i toto se stava....

© 2007-2020 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce mohou být smyšlené, berte tudíž na vědomí, že nemusí odrážet realitu pouze fikci.