Červenání > Vztah bez sexu kvůli odporu k sexu

Vztah bez sexu kvůli odporu k sexu

13:45
Ztracená
(neregistrovaný)

Mám celý život (29 let) odpor k sexu, mám i problém s doteky. Prostě je to pro mě takovým způsobem traumatická záležitost, že nemůžu, ani s člověkem, kterého miluji. Chodila jsem na dlouhodobé terapie, opakované, zkoušela více možností, bohužel je to ve mě tak nějak hluboko zakořeněno, že to nezvládnu, je to na základě špatných zkušeností s těmito věcmi a intimitou...

Pokud se má vždy k něčemu schýlit, popadne mě takový strach, že mi ten druhý ublíží, že mu budu vydána napospas, že začnu hysterčit, strašně se za sebe stydím, ale je to silnější, než já, je to takový zvláštní pud sebezáchovy, spouští se to u mě automaticky, nepomáhá ani alkohol. I když jsem to i partnerovi řekla, a je chápavý, já prostě nemůžu, nevím, co s tím, jsem si tím sama hnusná, že se tak chovám.

Pochopitelně se mnou kvůli toho nikdo dlouhodobě nevydrží. Je mi to vždy strašně líto, chtěla bych mu vyjít vstříc, přitom se to nelepší ani s nikým jiným, myslela jsem, že až se třeba jednou hrozně moc zamiluji, že to půjde samo nebo ten strach bude menší, ale není to pravda. Nevím, co mám dělat, roky letí a nechci zůstat sama. Napadlo mě tudíž, že bych partnerovi otevřeně dovolila milenku, akorát bych ho poprosila, aby mi o tom nic neříkal, aby mě to nezraňovalo...Otázka je, zda je i muž dlouhodobě schopen oddělit vztah a sex, pokud mají muži spojenou potřebu lásky i s tou fyzickou láskou a blízkostí? Snad jsem se vyjádřila alespoň trochu pochopitelně, děkuji za názory...

Další témata

© 2007-2017 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace