|<<2>>|

Vztah bez sexu

11:47
Maruš
(neregistrovaný)
xxxxxx (neregistrovaný) | 18.01.2014 18:56

bohužel mám taky takovou zkušenost a bez intimit ve vztahu už ztrácím o přítelkyni zájem , začíná mi být jedno , jsem vůči ní empatický , být bez sexu 3 měsíce už mě nebaví ale nechci to řešit milenkou nebo night clubem , miluju ji ale takhle to dál nejde . Přítelkyně nejeví zájem a nutit ji do něčeho nechci s bývalým měla pravidelný sex přitom mi tvrdila že jí to s ním moc nevyhovovalo , byl línej bez práce a věčně ležel doma nadělal ji dluhy , já se starám dělám první poslední ale to už mě přešlo .

Prožívala jsem něco podobného. Podle mě byste si o tom měli spolu popovídat. Tady opravdu důležitá komunikace. Třeba má nějaké problémy buď zdravotní nebo jiné. Někdy je to opravdu těžké druhému říct o svých problémech. V každém případě vám držím palce ať to zvládnete.

19:45
Pepa
(neregistrovaný)

Někdo už tady napsal, že je těžké někoho takového najít. Já hledám už skoro deset let, a nevím přesně - cca 5 případů, jak moc a zoufale žena hledá. Odepsal jsem a nikdy se nikdo neozval....

Asi už je moc velká konkurence.

|<<2>>|

Další témata

© 2007-2017 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace