Červenání > Vztah bez sexu
|<<1>>|

Vztah bez sexu

10:46
Nina
(neregistrovaný)

Mám takový dotaz a zajímalo by mě, jak se k tomu stavíte vy. Tak schválně.

Co si myslíte o vztahu bez sexu - může fungovat? A můžou si být partneři skutečně věrní, když spolu nezažívají sex vůbec anebo jen velmi sporadicky?

Mám kamaráda, který tenhle problém zrovna řeší, jeho přítelkyně s ním nechce spát, prý to nepotřebuje a on přemýšlí, jestli zvládne život bez sexu.

Díky za vaše názory

19:11
Ala
(neregistrovaný)

Já bych to určitě nezvládla. Sex je ta nejintimnější věc, kterou ve vztahu zažíváte. Připadalo bych si, že žiju s bráchou, toho mám taky ráda, ale nespím s ním Takže za mě ne a pokud ano, tak s milencem Takže na oba dvoje dotazy odpovídám NE

07:41
Carlos
(neregistrovaný)

Já myslím, že takový vztah dlouhodobě nemůže fungovat. Podle mě už v to, že jeden s druhým nechce spát je něco divně, že ho ten člověk prostě nepřitahuje. Dřív či později přijde někdo, kdo ji přitahovat bude. Vyřiď kamarádovi, ať se na to vykašle a najde si holku, která o něj bude skutečně stát.

15:10
Miriam
(neregistrovaný)

Já bez sexu klidně vydržím, vůbec to k životu nepotřebuju. Můj přítel se kvůli tomu taky trápí, ale já se do toho prostě nechci nutit.

07:12
Pepin
(neregistrovaný)

U mladých holek je to normální, žena sexuálně dozrává až v momentu, kdy muž uvadá, takhle blbě to příroda zařídila ať se kámoš nebojí, ono se to jednou otočí a najednou to bude ona, kdo žadoní :-)

16:06
Tina
(neregistrovaný)

Jj, Pepin má pravdu. Vidím to na sobě, dřív jsem sex vůbec nepotřebovala a taky se do něho občas nutila. Teď je mi 28 a sex si užívám, teda nejsem žádný sexuální maniak, ale přítele neodmítám, sex mě s ním baví

07:25
Luděk
(neregistrovaný)

Život bez sexu je blbost. Dřív či později si ten, co sex potřebuje najde milenku, tohle prostě nemůže fungovat, je to proti přírodě.

18:52
Loren
(neregistrovaný)

Je mi 20 a po sexu taky zrovna dvakrát neprahnu, ale svého přítele miluju a přijde mi to vůči němu nefér ho neustále odmítat. Většinou se mi do toho moc nechce, ale nakonec se mi to líbí. Podle mě, pokud se milujete, tak si chcete udělat radost a potěšit se. Představa, že by mě někdo odmítal v sexu by mě asi dost ponižovala, proto se snažím příteli vyhovět, i když se mi zrovna moc nechce.

07:47
Alan
(neregistrovaný)

Nedá se to vydržet. Taky jsem měl vztah, kdy se mnou holka prakticky vůbec nechtěla spát, přestože mě údajně milovala. A tím jejím neustálým odmítáním mi úplně zničila sebevědomí. Myslel jsem, že jsem v posteli úplně marnej, když se mnou nechce spát. Rozešli jsme se, já si našel holku, kterou sex baví a jsme oba šťastní.

16:20
Carlos
(neregistrovaný)

Vždyť ten kluk musí být z nedostatku sexu frustrovanej, chlap to prostě k životu potřebuje. Masturbace nestačí. Vidím to na sobě, když nemám třeba 3 týdny sex, tak jsem podrážděnej, nasranej a na nějaký romantický blbosti a něžnosti nemám ani pomyšlení. Kdežto, když se s přítelkyní milujeme častěji, rád si s ní zajdu na romantickou večeři nebo jen tak na procházku, protože jsem uvolněnej a spokojenej. Pak je spokojená i ona a všechno klape. Myslím, že vztah bez sexu musí být strašnej

07:06
Nina
(neregistrovaný)

Díky za reakce, já mu to říkám taky, ať se na ni vykašle a najde si nějakou, která ho bude milovat a kterou bude přitahovat.

19:27
Alan
(neregistrovaný)

A jak jsou ten tvůj kámoš a jeho holka starý?

10:12
Nina
(neregistrovaný)

Jemu je 21 a jí 18, oba dva nikoho před sebou neměli. A spolu za 2 roky spali tak všehovšudy 5x

13:47
Renata
(neregistrovaný)

Ono ten její odpor může být i tím, že to ten kluk prostě ještě moc neumí, a ona jako nezkušená si zas neumí říct, co se jí líbí. Ale to může napravit jenom trénink, je to začarovaný kruh

11:46
Nina
(neregistrovaný)

Taky si myslím, že to je o cviku, ale když ona s ním nacvičovat nechce, tak to pak asi nikdy nebude dobrý

00:32
Dena
(neregistrovaný)
Nina (neregistrovaný) | 09.10.2013 10:46

Mám takový dotaz a zajímalo by mě, jak se k tomu stavíte vy. Tak schválně.

Co si myslíte o vztahu bez sexu - může fungovat? A můžou si být partneři skutečně věrní, když spolu nezažívají sex vůbec anebo jen velmi sporadicky?

Mám kamaráda, který tenhle problém zrovna řeší, jeho přítelkyně s ním nechce spát, prý to nepotřebuje a on přemýšlí, jestli zvládne život bez sexu.

Díky za vaše názory

Ahoj, ctu tu mnoho nazoru, ale nikdo se nepozastavil nad tim, ze jsou lide, kteri proste sex nemohou mit. Jsem po rakovine , kdy me zasahoval nador az do poch.... a ted je to tam sesite a proste styk mit nemohu. A at hledam na internetu muze jak hledam, nenachazim zadneho, kteremu by to nevadilo, stale seznamky vsude sex, a ze me chybi obycejne pohlazeni, protoze uz od 35 let nemam sanci mit nejakeho muze a sex. Myslim, ze to jsou vetsinou opravdu nestastni lide z takoveto situace. Ti co jejich partnerka odmita sex a muze, at si najdou nekoho jineho, zit bez nej je opravdu hrozne, verte me. :-((

18:56
xxxxxx
(neregistrovaný)

bohužel mám taky takovou zkušenost a bez intimit ve vztahu už ztrácím o přítelkyni zájem , začíná mi být jedno , jsem vůči ní empatický , být bez sexu 3 měsíce už mě nebaví ale nechci to řešit milenkou nebo night clubem , miluju ji ale takhle to dál nejde . Přítelkyně nejeví zájem a nutit ji do něčeho nechci s bývalým měla pravidelný sex přitom mi tvrdila že jí to s ním moc nevyhovovalo , byl línej bez práce a věčně ležel doma nadělal ji dluhy , já se starám dělám první poslední ale to už mě přešlo .

00:05
Zuzka
(neregistrovaný)

Mne ted vrta hlavou posledni dobu jedna vec, mam pritele jsme spolu vice jak 3 mesice a ano jeden jsme v predchozich vztazich s nikym jeste sex nemeli. Ja bych i docela chtela i kdyz bych bez toho dokatala byt ale chtela bych se s nim vyspat a ne mit porad jen to "hrani" okolo jako oral a prsty... Ale pritel tvrdi ze nemuze kvuli nejakym jizvam tam dole a i na cevkach a snad ze by ani nechtel a rekl mi ze se boji ze kdyz to nebudeme delat mi tak ze pujdu za nekym jinym ale ja ho miluju i kdyz teda motna nic takovyho nebude ale miluju ho a za jinym nepujdu jen proto.

23:09
jan
(neregistrovaný)

vite jsem z pritelkyni 13 let a chce mi opustit pry uz to neni ono je nam oboum 26 zaridil jsem dum jako krava a tet co zbyl jsem tu se psem

12:17
silvie
(neregistrovaný)

ahojky mám 5 měsíců přítele,ale zatím žádný sex je to vůbec možné?už je mi hloupé o tom mluvit a dožadovat se toho jak nějaká náruživka.oběmanám je 38 na co mám čekat?

|<<1>>|
Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.
Pokud budete vkládat odpověď bez znalosti dalších stránek můžete být mimo :)

Další témata

© 2007-2017 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace