Červenání > Trable se synem

Trable se synem

09:31
Věra
(neregistrovaný)

Můj syn mi dělá starosti. Je mu 27, ale chová se jako by mu bylo 17. Není schopný si najít přítelkyni a začít žít normální život. Místo toho kouří trávu, pije, ani pořádnou práci si neudrží, jen střídá jednu brigádu za druhou. Nevím, co s ním.

07:15
Lilian
(neregistrovaný)

Nechte to na něm, je dospělý, ať si svůj život žije podle sebe. Stejně si od vás poradit nenechá, radši mu buďte oporou

14:12
Riky
(neregistrovaný)

V dnešní době je kouření trávy celkem normální, to že ve 27 nemá vážnou známost mi taky nepřijde tak zvláštní, čas na kariéru už jistě má, ale někdo hold takové ambice nemá a klidně se bude celý život živit rukama. Já myslím, že jste to zas tak neprohrála, působí na mě jako celkem normální kluk, já sám znám takových spoustu

07:57
Ruda
(neregistrovaný)

Tráva není žádná tragédie, buďte ráda, že nebere nic tvrdýho Holku si najde a když ne, tak se nic nestane. Hlavně mu do toho nekecejte, tím mu všechno jenom zprotivíte, znám to z vlastní zkušenosti, jak rodiče dokážou být otravní

14:27
Jurajz
(neregistrovaný)

Je dospělej, tak mu do toho nekecej

17:56
Věra
(neregistrovaný)

Jde o to, že má přebírat menší rodinný podnik a já nevím, jestli mu v tomhle můžu důvěřovat, nerada bych, aby všechno na čem jsme celý život pracovali rozfofroval.

11:05
Lina
(neregistrovaný)

Tak mu dejte podmínku, podnik zdědí, když přestane kouřit trávu a začne se chovat zodpovědně.

07:30
Věra
(neregistrovaný)

To jsem zkoušela, ale ani to s ním nehlo, jen se mi vysmál a řekl, že si podnik můžu strčit někam

15:16
Radek456
(neregistrovaný)

Tak o ten váš slavný podnik asi nestojí, s tím jste nepočítali, co? S podnikem naložte nějak jinak a syna nechte volně dýchat. Je to jeho život, ne váš, nemůžete mu ho nalajnovat podle toho, jak se vám to hodí.

07:31
Věra
(neregistrovaný)

Ale on sám není se svým životem spokojený. Jednou řekl, že o ten podnik stojí, pak mu ale zas něco přelítne přes nos a je na mě hrubý, vážně nevím, co si s ním počít.

13:36
Lina
(neregistrovaný)

A není to náhodou tak, že začne být hrubý v momentě, kdy na něj tlačíte a naléháte? Zkuste ho nechat nějakou dobu být, ať přijde sám a snaží se

18:27
Alexa
(neregistrovaný)

Souhlasím s Linou, vypadá to spíš tak, že jakmile mu začnete něco diktovat a dávat mu ultimáta, prostě hodí zpátečku a pošle vás někam

08:11
Rikard
(neregistrovaný)

Tak mu podnik předejte, ale nechte si tam zatím nějaké rozhodovací právo, když mu to s vedením nepůjde, prostě si to vezmete zpět, šanci dostal, nebudete si muset vůbec nic vyčítat.

16:21
Věra
(neregistrovaný)

Ano, to máme v plánu, ale stejně.. nejde jen o ten podnik, byla bych prostě ráda, kdyby žil normálně a byl šťastný

07:05
Rikard
(neregistrovaný)

A vy myslíte, že není? Je ještě pořád docela mladý, po třicítce se chlapi většinou hodně umoudří, já jsem byl podobný, sice jsem nekouřil trávu, ale chodil po putykách, pil s kamarády, ženský mě nezajímaly, resp. nehledal jsem vážnou známost, po třicítce se to zlomilo a teď je mi 33 a jsem zasnoubený

02:42
Baddy
(neregistrovaný)

Po třicítce, že se chlapy umoudří? To je odkud. Pokud je rozumný, tak by byl rozumný už v patnácti a pokud ne, tak zůstane volem do konce života. Teď už je podle mě pozdě to z něj vymlátit. Zde je na výchovu pozdě. Já bych ho odstřihnul od peněz, ať maká a bydlí si sám. Až zjistí, jaký je reálný život, tak se možná umoudří... ale spíše říkám, že ne.

Další témata

© 2007-2017 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace