Červenání > Tipy na překvapení ve vztahu

Tipy na překvapení ve vztahu

10:31
Romana
(neregistrovaný)

Ahoj, poslední dobou mám pocit, že náš vztah je trochu nuda, proto bych chtěla vymyslet nějaké překvapení, kterým ho trošku oživím, napadá vás něco?

20:55
motylek
(neregistrovaný)

Co třeba společný výlet, který ty naplánuješ a mu dáš jen instrukce? Zakotvit můžete v nějakém pěkném hotýlku, kde je třeba vířivka, sauna apod. a tam relaxovat.

08:52
Vasek
(neregistrovaný)

Mě moje přítelkyně občas překvapí lístkama na thajskou masáž nebo podobnou masáž udělá doma, je to super, hlavně si u toho odpočinu, na nějaký aktivní zážitky jsem většinou dost vyčerpanej z práce

12:06
carol

Ono pro zpestření vztahu stačí kolikrát málo, třeba přibalit hezký vzkaz příteli ke svačině, nebo ho nechat na stole, sem tam napsat lechtivou sms a pod. Jinak větší překvápka: výlet, večeře, návštěva divadla nebo kina, adrenalinový zážitek apod.

20:12
petr123

Vytáhni ho do přírody a jeďte stanovat, třeba jen na jednu noc, udělejte si oheň a opečte buřty, není to žádný luxus, ale má to svoje kouzlo, fakt, příroda je na romantiku nejlepší

11:20
nikola

Připrav prostě dokonalý večer.. masáž, svíčky, víno, něco dobrého, příjemná hudba, myslím, že tohle potěší každého

16:50
tereza
(neregistrovaný)

ono se dost těžko může radit, když ho vůbec neznáme. Myslím, že každýho chlapa potěší, když s ním vyrazíš někam, co ho baví, nevím, třeba kup lístky na fotbal, koncert oblíbené kapely, zajeďte si na motokáry apod

08:22
Romana
(neregistrovaný)

Díky za spoustu tipů, výlet je super, ale problém je, že nikdy nevím, jestli bude mít čas. jinak svíčky a večeře, jasný, ale když já vpodstatě vařím každý večer, tak by mu možná ani nedošlo, že to je překvapení :-))

12:47
petr123

tak mu řekni, ať si na nějaký víkend nic neplánuje, všechno zařiď sama a mu jen řekni ať je tehdy a tehdy nachystaný

21:22
alena148

to stanování se mi líbí, myslím, že to má opravdu svoje kouzlo. díky za tip, sama zkusím

08:31
alena148

jen jsem se chtěla zeptat, jak dlouho jste spolu, když máš pocit, že je vztah stereotypní?

18:57
rostic

já osobně jsem teda radši, když připravuju překvapení pro slečnu sám, ale na druhou stranu, proč ne. Stanování je bezva, pročistíte si hlavu, máte skvělý zážitek

12:27
Romana
(neregistrovaný)

Alena123:

jsme spolu necelých 5 let a mám pocit, že vztah začíná upadat, že v něm chybí vášeň

09:15
alena148

tak to bych taky vsadila na stanování

14:46
Romana
(neregistrovaný)

Díky za tipy, na stanování sice moc nejsem, ale uznávám, že to může mít něco do sebe, popřemýšlím nad tím

21:54
Inča
(neregistrovaný)

Tak on i ten krásný večer má něco do sebe :-) Prostě se rozšoupnout, udělat dobrou večeři, svíčky a vínko (já vím, už to bylo řečeno :-D ) A já osobně bych určitě neopomněla nějakou hudbu, správný výběr dělá zázraky! :-) A nezapomenou tenhle krásný, překvapivý večer něčím překvapivým ukončit

Další témata

© 2007-2017 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace