Červenání > Sex až po svatbě

Sex až po svatbě

18:31
Mili
(neregistrovaný)

Ahoj, mám takové dilema, je mi 26 a jsem věřící, proto se snažím o sexuální abstinenci až do svatby. Můj partner (přestože již sám panic není) s tím souhlasí a nebrání mi v tom. Přesto... vážně se velmi milujeme a již k nějakým erotickým kontaktům došlo, jen ne na samotný sex jako takový. Problém je v tom, že po tom moc toužím, myslím, že on je skutečně ten pravý. Myslíte, že by bylo moc špatně se spolu milovat ještě před svatbou, když se máme opravdu rádi a do budoucnosti spolu počítáme?

08:45
Judita
(neregistrovaný)

Počkej do svatby, když už si to vydržela tak dlouho. Byla by škoda to pokazit a myslím, že i tvůj přítel to ocení, pokud je taky věřící.

17:52
Lukin
(neregistrovaný)

Judita:

Myslím, že její přítel by ocenil něco úplně jinýho

12:07
Bizon
(neregistrovaný)

Tohle nikdy nepochopím, jak se můžou dva lidi vzít, když se intimně vůbec neznají, co když vám to v posteli nebude vůbec fungovat? Sexualita je přece ve vztahu velice důležitá a vůbec to nemyslím jako nějaký nadrženec

18:26
Mili
(neregistrovaný)

Bizon:

Ale my se poznáváme i po intimní stránce, jak jsem psala nějaké sexuální zážitky už jsme spolu absolvovali, jen nedošlo na samotný sex.

13:01
Davidson
(neregistrovaný)

Jak můžeš tak slepě následovat přikázání církve?? To nemáš svoji vlastní hlavu??

07:37
Anca
(neregistrovaný)

Hele, já ti to dilema rozlousknu - sex z lásky se může, takže hurá do toho

10:27
Katrin
(neregistrovaný)

A proč se nevezmete, když spolu počítáte do budoucnosti a máte se rádi?? To bys pak nemusela řešit takový věci.

15:31
Mili
(neregistrovaný)

Katrin:

To bysme samozřejmě mohli, ale já nevím, nechci se vdávat jen kvůli sexu, takhle mi to jinak zatím vyhovuje.

20:01
Tomasjedno
(neregistrovaný)

Jedno nechápu, píšeš, že tvůj přítel, taky katolík, již panic není a očividně to nevadí, proč ty to tak řešíš?? Prostě se na to vybodni a mějte se rádi, to je přece víc, než nějaká církev.

07:45
Paris
(neregistrovaný)

A jaké sexuální praktiky provozujete??

09:00
Elis
(neregistrovaný)

Co ti dává církev, když očividně toužíš po intimním souznění s tvým přítelem (což je pochopitelné), ale musíš si to odpírat? V boha přece můžeš věřit, aniž by ses takhle trápila, tohle je přece záležitost každého jedince a nikdo ti nesmí diktovat, zda se milovat s milovanou osobou či ne, pokud jsi teda dospělá. Nevím, tohle mi prostě hlava nebere a přijde mi to fakt ujetý.

17:55
Mili
(neregistrovaný)

No, provozovali jsme petting, orální sex a vesměs vše, kromě klasického sexu..

Elis:

církev není jen o zákazech, dává mi jistotu, udává směr.

12:40
Elis
(neregistrovaný)

Aha, takže orální sex je ok, ale klasický už ne? To je úplně na hlavu postavený, to bych spíš svolila k normálnímu sexu než orálnímu, ten mi přijde mnohem víc čistší..

21:02
Andy
(neregistrovaný)

Nevím, co řešíš, když už jste spolu měli orál, tak je fakt jedno, jestli dojde i ke klasickému sexu. Nepřipadáš si trochu jako pokrytec??

Další témata

© 2007-2017 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace