Červenání > Rande s cizím člověkem

Rande s cizím člověkem

14:20
K20
(neregistrovaný)

Stalo se mi, že mě při obědě v restauraci oslovil cizí muž s tím, že jsem zajímavá, že moc spěchá, jestli bych si na něj někdy neudělala čas a nezašla s ním na kafe. Dala jsem mu svůj tel. a ani nečekala, že se ozve. No ale k mému údivu se po pár dnech vážně ozval. Teď nevím, jestli jít.. působil mile.

18:17
Petra J.
(neregistrovaný)

Taky se mi to už párkrát stalo, ale nikdy jsem nešla. Možná kdyby mi byl vážně sympatický a já byla nezadaná... no nevím. Každopádně proti tomu nic nemám, ať to zkusí, o nic nejde, když se sejdou na rušném místě za dne

09:02
Anka
(neregistrovaný)

Souhlasím s Petra J., jestli se ti aspoň trochu líbí, tak běž, proč ne, vždyť pak už se nemusíte nikdy vidět, kdyby to nedopadlo podle tvých představ.

19:30
Čoko
(neregistrovaný)

Stalo se mi kdysi něco podobného, já jsem to tedy nebrala vážně a číslo jsem nedala. Na druhou stranu pokud máš zájem ho poznat, není na tom nic špatného, ale radši vol rušné místo.

08:07
K20
(neregistrovaný)

Já vím, taky se docela divím, že jsem mu ten tel. dala, ale nějak mi padl do oka

12:10
Reny
(neregistrovaný)

K20:
Že by láska na první pohled?

17:07
K20
(neregistrovaný)

Reny:

Tak to nevím to se asi teprv uvidí, ale jsem z toho setkání nervózní, tak nějak nevím, jestli to radši nenechat být a brát to jako zajímavý zážitek s otevřeným koncem

11:26
Andreia
(neregistrovaný)

Nevím, ale mě se to zdá docela romantický a vůbec nevím,proč řešíš, jestli jít nebo ne. Vždyť když se s někým seznámíš třeba na netu, tak ho taky vůbec neznáš. Pro mě to má zvláštní šmrnc tohle seznámení a kdyby se mi to stalo a já toho nevyužila, tak bych si to pak vyčítala. Takže za mě - určitě běž!!

17:21
Simple
(neregistrovaný)

Mně se tohle taky párkrát stalo a několikrát jsem taky na podobně domluvené rande šla, vztah z toho sice nikdy nebyl, ale vždy jsem z toho měla zajímavý zážitek

08:26
Čoko
(neregistrovaný)

Podle mě se někde v kavárně není čeho bát, jen bych se asi s někým domluvila, aby tě pak hodil domů, kdyby se dotyčný choval divně a chtěl by tě doprovodit.. i když tohle vyřeší i taxík, když nad tím tak přemýšlím.

13:30
Beth
(neregistrovaný)

Vůbec ničeho bych se nebála, vždyť když se seznámíš s klukem třeba v klubu, taky vůbec nevíš, co je zač a na rande s ním třeba potom jdeš. Je úplně jedno, jestli se s tebou seznámí na ulici, v kavárně, autobusu nebo v restauraci, vždy je to cizí člověk. Takže směle do toho

18:11
Simple
(neregistrovaný)

Přesně, souhlasím s Beth

12:35
K20
(neregistrovaný)

Tak jo, máte pravdu, každej je původně cizí a působil fakt sympaticky, takže půjdu. Díky, že jste mi pomohly v rozhodování

20:42
Simple
(neregistrovaný)

Tak ať je to ten pravý

13:47
Čoko
(neregistrovaný)

Tak, kdyžtak napiš, jak to probíhalo

Další témata

© 2007-2017 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace