Červenání > Prý je se mnou jen z rozumu

Prý je se mnou jen z rozumu

11:41
Barbora
(neregistrovaný)

Přítel mi před nedávnem během jedné hádky řekl, že už mě nemiluje, že je se mnou jen proto, že takových holek jako jsem já je málo - tolerantní, starostlivá, pečlivá apod. Úplně mě to dostalo, vůbec nevím, jak s touhle informací naložit. Mám s ním zůstat nebo se rozejít a opět hledat někoho, kdo mě bude skutečně milovat?

17:25
Funny
(neregistrovaný)

V hádce si lidi řeknou spoustu věcí, neber to tak vážně. Zkus si s ním o tom promluvit v klidu, nikdo přece nemůže být šťastný ve vztahu s někým, koho nemá rád.

07:36
Arida
(neregistrovaný)

No, pokud to myslel vážně, tak já bych se s ním rozešla. Nechtěla bych být s někým jen proto, že umím dobře uklízet, vždy včas zaplatím složenky a nedělám mu scény, když jde do hospody. to teda fakt ne

13:02
Tina23
(neregistrovaný)

No, já bych s ním teda taky nezůstávala, bála bych se, že dřív či později přijde nějaká, která bude taky tolerantní, hodná a starostlivá a navíc ji bude milovat. Přijde mi to, že s tebou zůstavá jen proto, že nechce být sám, než najde někoho jinýho. Docela sprostý

08:10
Alis
(neregistrovaný)

Vykašli se na něho, budeš se jenom trápit.

18:12
Trol
(neregistrovaný)

Otázka, co si představuje pod pojmem láska, pokud to bere tak, že láska je ta poblázněnost, co všichni na začátku pociťují, stav, kdy nemůžeš být bez ní a myslíš na ni kudy chodíš, tak je jasný, že po nějaké době už lásku necítí. Možná to myslel tak, že už tě nemiluje jako na začátku, ale protože jsi taková jaká jsi, tak si tě váží a má tě rád. A to je podle mě v pořádku, ideální stav, kdy zamilovanost vystřídá úcta a tolerance k tomu druhému.