Červenání > první sex kdy? panna v 26 :co nato kluci

první sex kdy? panna v 26 :co nato kluci

19:31
jájinka
(neregistrovaný)

ahoj mám kámošku a té je 26 a ještě je panna říká že o to nechce přijít jen tak s někým ale čeká na toho pravého. Poravdě jí obdivuju já o to přišla hned 15 a lituji toho protože to bylo z hecu jen mě zajímá co si o tom myslíte

09:01
anonym
(neregistrovaný)

Nevím, myslím si, že k adolescenci patří i sexuální zkušenosti, jak pak bude vědět, že je to ten pravej? Jaké bude mít srovnání, jak bude vědět, co její tělo chce, když nemá odzkoušeno? Nejsem pro promiskuitu, ale tohle je druhý extrém, pokud si tuto cestu zvolila dobrovolně a není to její útěk před realitou, že nikoho nemůže najít, tak je to její věc.

18:15
člověk
(neregistrovaný)

Panenství, to je hodně vysoká karta, kterou většina telátek vyhodí bezhlavě do luftu, aniž by si uvědomovala její hodnotu a měla odpovídající nároky na protihodnotu. Po vyhození této karty už jsou jen jedny z mnoha. Ale není dobrý ani druhý extrém, přeceňování této karty do nesmyslných výšin. To by pak také nemusel projít sítem žádný zájemce a byla by to škoda, nechat ji nevyužitou ležet ladem.

Další témata

© 2007-2017 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace