Červenání > Přítelkyně se neholí

Přítelkyně se neholí

10:06
Jonáš
(neregistrovaný)

Našel jsem si přítelkyni, kterou mám moc rád, je sní sranda, je milá a myslím, že by to mohla být ta pravá. Je tady jeden problém... neholí se. Vůbec nikde. Tam dole bych to ještě překousl, ale že si neholí ani podpaží a nohy mi přijde.. no. . přinejmenším nevkusné. Stydím se ji kvůli tomu seznámit i s kamarády, vždyť by se mi vysmáli, nevím, jak jí to říct.

07:37
Ray
(neregistrovaný)

Prostě ji normálně řekni, že se ti víc líbí, když se žena holí, co je na tom??

16:05
Luna
(neregistrovaný)

Lepší bude, když to řekneš jí, ne nám, my ti ji asi neoholíme

12:17
Jonáš
(neregistrovaný)

Vím, že bych jí to měl říct, ale nejsme spolu ještě moc dlouho a bojím se, aby se neurazila. Nenapadá vás nějaký způsob, jak jí to nenápadně naznačit?

16:55
Tara
(neregistrovaný)

Kup ji k narozeninám holící strojek

08:17
Marta
(neregistrovaný)

Nic bych nenaznačovala a normálně si s ní o tom promluvila. Když to podáš opatrně, určitě se neurazí. A ještě mě napadlo, píšeš, že jste spolu krátce, třeba to není její celoživotní postoj, jen prostě nečekala, že se bude odhalovat, tak se neoholila, třeba to tady řešíš úplně zbytečně

17:02
Jonáš
(neregistrovaný)

No, sice se neznáme nějak extra dlouho, ale párkrát už jsem ji ve spodním prádle i bez něj viděl a nevypadá to, že by její tělo někdy byť jen z dálky spatřilo žiletku.

12:00
Klára
(neregistrovaný)

Řekni jí to!! třeba ani neví, že ti to vadí. Třeba měla předtím přítele, kteří si v chlupatých ženských libovali a myslí, že to tak mají rádi taky.

15:17
Marta
(neregistrovaný)

Může být spousta hypotéz. Ale vždycky to budou jen hypotézy, nemá cenu to tady rozebírat, dokud se jí jednoduše nezeptáš

08:26
Jonáš
(neregistrovaný)

Máte pravdu, zkusím si s ní promluvit, jen doufám, že to pochopí.

14:26
Ray
(neregistrovaný)

Napiš,jak to dopadlo

07:50
Jonáš
(neregistrovaný)

No, tak jsem se jí zeptal a ani nevím, jestli mě její odpověď uklidnila nebo naopak. Není to tak, že by si libovala v chlupech, jednoduše je alergická na většinu přípravků na holení a celá se po nich osype. Chápu ji, že radši bude neoholená, než osypaná svědivýma pupínkama, ale stejně mě to štve. Mám rád ženy a vše co působí žensky, tedy i hebkou kůži neporostlou chloupky.. Nevím, jestli tohle překousnu.

15:07
Marta
(neregistrovaný)

Nevěš hlavu, pomoct může laser, je to sice dražší, zato trvalý a pro spoustu žen, který mají podobný problém jediný způsob, jak se zbavit chloupků. Na netu najdeš spoustu informací, nabízí se to dnes snad už v každém větším městě.

08:51
Jonáš
(neregistrovaný)

Díky za radu, o tom jsem nevěděl, zkusím něco pohledat

16:42
Marta
(neregistrovaný)

Nemáš vůbec zač

10:14
Míla
(neregistrovaný)

Co jí, až bude spát polít celou voskem ? Ušetří se za strojek a pupínky nebudou...

Další témata

© 2007-2017 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace