Červenání > Přestal si mě všímat, jak to napravit?

Přestal si mě všímat, jak to napravit?

08:55
Kiva
(neregistrovaný)

Ahoj, myslím, že tenhle problém má hodně holek, já se tak poslední dobou cítím taky. Můj přítel si mě tak nějak přestal všímat, nechová se hrubě ani není protivný, jen si mě prostě nějak nevšímá. Přestal úplně žárlit, přestože dřív k tomu míval trochu sklony, nesnaží se mě před spaním svádět, neplánuje společné akce.. je takový, no, přešlý.

12:40
Tara
(neregistrovaný)

Mně se to stalo asi před 2 lety. Najednou jsem pro přítele jakoby neexistovala, začal se chovat jakoby mu bylo 15.. nevím, proč. Teď je vše v pohodě a ani vlastně nevím kdy a čím se to zlomilo, takže ti asi moc neporadím

08:21
Pavla
(neregistrovaný)

Jj, taky to znám, já myslím, že to je spíš takové chvilkové, ono všeobecně ve vztahu bývá, že jednou je tak nějak víc aktivní jeden, pak druhý, málokdo se to sejde

13:05
lemur
(neregistrovaný)

Já to zažila taky. Přestalo ho úplně zajímat všechno co dělám, dospělo to až tak daleko, že jsme měli jet s mými přáteli na víkend na chatu, on to na poslední chvíli zrušil, že se mu nechce, přestože věděl, že tam je i jeden kamarád, se kterým si dobře rozumím a dřív na něho vždycky žárlil. No, já to brala jako definitivní konec a jak jsem byla naštvaná, tak jsem společnost kamaráda vyhledávala ještě víc. Přijela jsem z chaty poblázněná oním kamarádem a rozhodnutá se s přítelem rozejít. Tehdy se to zlomilo, najednou se začal snažit jako na začátku. Je pozorný, slibuje, že už mě zanedbávat nebude a že se bude vždy snažit, abych byla šťastná, ale já nevím. Mám teď plnou hlavu toho druhého, ale přitom si nejsem jistá, jestli chci zahodit dlouholetý vztah.. no, takže asi tím to je, jakmile tě má moc jistou, tak už se nemá potřebu snažit.

13:45
Betka
(neregistrovaný)

Absolutně souhlasím s lemur. U mě to bylo dost podobně, v momentu, kdy už jsem se se svým vztahem pomalu loučila, úplně se změnil.

21:35
Kiva
(neregistrovaný)

Nj, ale mě jiní chlapi vůbec nezajímají a jen tak na oko mu hrozit rozchodem mi přijde trapný.

08:46
Betka
(neregistrovaný)

Kiva:

Jen tak na oko hrozit rozchodem by ani nezabralo, tady šlo právě o to, že viděl, že to není na oko, proto dostal strach

15:56
JaAdam
(neregistrovaný)

Sice jsem chlap, ale souhlasím s váma holky. Jakmile si chlap začne být svojí holkou moc jistý, vážně se kolikrát začne chovat jako idiot a tak nějak nemá potřebu se snažit.

14:35
Viktor
(neregistrovaný)

JaAdam:

Já s tím souhlasím, na druhou stranu se nás chlapů musím zastat. Ono to taky není jednoduchý pořád ženský obletovat a vyznávat lásku. Ony samy to v podstatě taky moc nedělají. Mně přijde logický, že když má chlap pocit, že vztah funguje, tak není třeba makat na plný obrátky

11:41
Betka
(neregistrovaný)

Viktor:

Nejde přece o to makat na plný obrátky, jde spíš o občasný projev náklonnosti, sem tam políbit, pohladit, zeptat se, jak se má a podniknout něco společně. Ženy taky kolem chlapů celý život skáčou a nemyslím, že by projevovaly méně něhy než muži. My tu nemluvíme o velkých gestech.

14:07
Kiva
(neregistrovaný)

Betka:

řekla jsi to přesně, stačí takové drobnosti, aby se žena cítila ve vztahu spokojená

09:00
Viktor
(neregistrovaný)

Kiva:

A zkoušela jsi si s ním třeba nejdřív promluvit, než začneš svůj vztah řešit s partou anonymů na DF??

16:16
Pavla
(neregistrovaný)

Kiva:

Na druhou stranu, třeba má nějaký problém. U mužů se jejich chování často rapidně změní, když mají třeba problémy v práci, zkus se ho na to zeptat

08:05
Kiva
(neregistrovaný)

Viktor:

samozřejmě, že jsem se s ním snažila o tom mluvit, podle něho je vše v pořádku, já to moc řeším.

13:42
Viktor
(neregistrovaný)

Kiva:

No, tak ti odpověděl, pak nevím, co řešíš

17:17
JO JE KUFVA
(neregistrovaný)
Kiva (neregistrovaný) | 05.11.2013 08:55

Ahoj, myslím, že tenhle problém má hodně holek, já se tak poslední dobou cítím taky. Můj přítel si mě tak nějak přestal všímat, nechová se hrubě ani není protivný, jen si mě prostě nějak nevšímá. Přestal úplně žárlit, přestože dřív k tomu míval trochu sklony, nesnaží se mě před spaním svádět, neplánuje společné akce.. je takový, no, přešlý.

AHOJ TVUJ PRISPEVEK ME VELICE ZAUJAL. MOZNA TO BUDE TIM ZE ZAZIVAM UPLNE TO SAME. VUBEC SI ME NEVSIMA, MISTO TOHO ABY SE MI VENOVAL, TAK SI HLEDA NA INTERNETU JIDLO A PROSPI CELY DEN MISTO TOHO ABY TEN CAS TRAVIL SEMNOU. UZ NEVIM CO MAM DELAT. MA SNAD NEKOHO JINEHO???? NEBO JE TO POUHY KLAM?? PROSIM ODEPIS MI CO NEJDRIV.

Další témata

© 2007-2017 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace