Červenání > Porod na spadnutí a přítel se chová jako blbec

Porod na spadnutí a přítel se chová jako blbec

16:17
Sadny
(neregistrovaný)

Dostala jsem se do opravdu prekérní situace. Jsem v 8 měsíci těhotenství a můj přítel absolutně odmítá začít se chovat trochu zodpovědně.

Je nezaměstnaný a práci si nehledá, celé dny jen kouří trávu a čumí na bednu nebo hraje PC hry. Až do 7 měsíce těh. jsem pracovala a vydělávala peníze jen já, pak už jsem nemohla, ale to ho absolutně nevzrušuje. Když mu řeknu, ať se sebou něco dělá, že se chová jak socka, tak to obrátí proti mě, že se mu nedaří, protože ve mně nemá oporu, že z něho dělám ubožáka, že nechat si dítě byl můj nápad apod. Já už vážně nevím. Vím, že mi poradíte, ať se s ním rozejdu, ale já nechci ke konci těhotenství nebo na začátku mateřství řešit rozchod, doufala jsem, že to budem aspoň trochu prožívat spolu.

11:11
Maestro
(neregistrovaný)

Chtělas děcko, tak ho máš

16:32
Sadny
(neregistrovaný)

Maestro:

děkuju za velice plodný příspěvek do diskuze, ale podobný komentáře si nech od cesty.

Jinak dítě jsme neplánovali ani jeden, ale myslela jsem, že když už se to tak semlelo, že se k tomu postavíme zodpovědně.

07:30
Andrea
(neregistrovaný)

No, očividně to zvládáš i bez něho, vykašli se na něj, vypadá to, že jsi dost silná na to, aby ses o dítě postarala sama. Vím, že to není nic příjemného, na druhou stranu lepší, než se furt nervovat s nějakým nefachčenkem.

16:22
Radek9
(neregistrovaný)

Na co mít takovýho chlapa? Když ti s ničím nepomůže a ještě ho musíš živit?? Na starosti budeš mít jedno dítě, na co mít hned dvě

15:42
Katusa
(neregistrovaný)

Musíš ho hodně milovat, jinak si tohle nedokážu představit. Já bych takhle rozhodně dopadnout nechtěla, mít vedle sebe zdravýho chlapa, kterej všechno nechá na mě a sám si jen válí šunky.

06:52
Sadny
(neregistrovaný)

Právěže ani nevím, jestli ho ještě miluju, jak můžu milovat někoho, kdo není schopnej se postarat sám o sebe natož o vlastní dítě? Ani nevím, proč s ním ještě jsem. Možná lítost, možná strach z reakcí okolí (svobodná matka), možná se nechci stresovat rozchodem nebo se bojím změny, fakt nevím.

12:20
Pavlis
(neregistrovaný)

Proč jsi s ním to dítě vůbec měla? Nebo spíš takhle, proč si s ním vůbec riskovala věci (nechráněný sex), které vedou k tomu, že bys s ním jednou mohla mít dítě??

23:21
Sadny
(neregistrovaný)

Pavlis:

Zní to jako klišé, ale nebýval takový. Když jsem otěhotněla měl práci, sice žádná hvězdná kariéra, ale práce to byla. Jasně, hulil už tenkrát, ale tím, že měl díky práci režim, se to neprojevovalo tak rizikově. Ale asi před půl rokem o práci přišel a od té doby je to takhle

08:55
Fufu
(neregistrovaný)

Jedině opustit, vykopnout ho z domu a žít v klidu

22:25
April
(neregistrovaný)

Přesto že jsi nechtěla rady typu "rozejdi se", nic jinýho mě v tomto případě nenapadá. Prostě se s ním rozejdi. Možná mu pak něco docvakne.

08:06
Sadny
(neregistrovaný)

To je taky trošku komplikovanější. Bydlíme v bytě, který zdědil po babičce, takže když se rozejdeme, budu se muset odstěhovat já.. ne, že by to pro mě byl problém, ale stěhovat se v 8 měsíci anebo s malým miminkem, no nevím.. Nehledě na to, že bych musela hledat podnájem a celý ho znova vybavovat, na to se v tomto stavu fakt necítím

12:47
April
(neregistrovaný)

To nemůžeš na čas k rodičům? Aspoň než porodíš a než přečkáš šestinedělí?

08:05
Sadny
(neregistrovaný)

Máte pravdu, musím se s ním rozejít, dneska si přitáhl domů ještě kumpány, hulí tady, chlastají pivo a hrají hry na playstationu, všude je nehoráznej bordel a já se tady musím belhat s bubnem a všechno uklízet. Připadám si jak jeho matka. Končím

04:27
Andrea
(neregistrovaný)

Děláš dobře, vykašli se na něho. Držím palce

19:56
Kuky
(neregistrovaný)
Andrea (neregistrovaný) | 25.10.2013 07:30

No, očividně to zvládáš i bez něho, vykašli se na něj, vypadá to, že jsi dost silná na to, aby ses o dítě postarala sama. Vím, že to není nic příjemného, na druhou stranu lepší, než se furt nervovat s nějakým nefachčenkem.

Dítě by mělo vyrůstat v plnohodnotné rodině. Pokud to jde zachránit, tak by se o to měla pokusit. Přítele by někdo měl majznout po hlavě.

Další témata

© 2007-2017 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace