Červenání > Osobní setkání s mužem ze seznamky

Osobní setkání s mužem ze seznamky

20:26
Rozinka
(neregistrovaný)

Jdu si pro radu. Už nějakou dobu si píšu s mužem z Francie. Poznala jsem ho přes seznamku, původní záměr byl jen zdokonalit se ve francouzštině, no a dopadlo to tak, že se do mě asi zakoukal. Nyní nabídl, že by za mnou přiletěl do Prahy. Nevím, jestli se s ním setkat nebo ne, co myslíte? Je to pro mě do Prahy docela dálka a taky se trochu bojím jazykové bariéry (francouzsky mluvím spíš průměrně).

11:32
Mína
(neregistrovaný)

Určitě jeď! Proč vůbec váháš? Možná z toho bude vztah, předpokládám, že si rozumíte, když už si nějakou dobu píšete (teda otázka, co to je "nějaká doba" ). No a když ne vztah, tak třeba příjemné přátelství a dovolená ve Francii No a když ani to ne, tak aspoň výlet a nová zkušenost.

15:57
Tamara11
(neregistrovaný)

Taky bych neváhala, jen buď opatrná. Rozhodně s ním nechoď nikam, kde byste byli úplně sami. Doporučuji klub, nebo rušnou restauraci a v hotelu každý svůj pokoj! A radši se na noc zamkni a nezvi si ho k sobě, popř. nenavštěvuj ty jeho, nikdy nevíš.

16:06
Alenka
(neregistrovaný)

Tamara11:

Jasně, opatrnost ano, na druhou stranu, kdyby z toho měla příjemný pocit, nevím, proč spolu nestrávit noc?

20:22
Tamara11
(neregistrovaný)

Alenka:

Pokud ona sama bude chtít, tak samozřejmě Já to myslela trochu jinak, snad mě chápete

09:00
Perla
(neregistrovaný)

Já bych taky byla pro se sejít a strávit spolu příjemný víkend. ALE neskočila bych s ním do postele )) Proto ho upozorni, že pokud bude rezervovat pokoj na hotelu, chceš svůj vlastní, popřípadě se radši nabídni, že je zarezervuješ ty, aby si to nepředstavoval trochu jinak Pokud budete mít vlastní pokoj, tak proč ne? Jinak si myslím, že ti nic nehrozí, ty jsi tu doma, s každým se domluvíš, kdyby se ti něco nezdálo, můžeš se kdykoliv trhnout a odjet domů. Horší by to bylo, kdybys měla jet ty za ním, to už bych měla strach, ale takhle? Jen do toho

14:41
Regina
(neregistrovaný)

Pokud jsi z toho nervózní, zkus se domluvit s kamarádkou, jestli by na začátek nešla s tebou. Nejlíp, kdybys znala někoho přímo z Prahy. Mu to můžeš vysvětlit tak, že když už jsi v Praze, chtěla jsi se setkat s přítelkyní, kterou často nevídáš a tohle byl jediný možný termín.

No a když bude vše vpoho, tak kamarádka může odejít a když ne, odejdete spolu :-)

20:27
Jaja
(neregistrovaný)

Já jsem se takhle nějak seznámila se svým mužem - Angličanem. Nejdřív jsme si jen dopisovali, pak za mnou přijel, bylo nám spolu fajn, no a teď jsme tři roky manželé, žijeme v Londýně a čekáme naše první dítě :-) Takže určitě to zkus, nic tím neztratíš, získáš minimálně zajímavý zážitek.

08:26
Rozinka
(neregistrovaný)

No, docela jste mě nahlodaly, nečekala jsem, že tu bude tak jednostranný názor :-)

Jaja:

tvůj příběh zní jak z pohádky, blahopřeju k miminku :-)

12:22
Klasa
(neregistrovaný)

Nad ničím nepřemýšlej a jdi do toho!! :-)

15:17
Soňa
(neregistrovaný)

Je jasný, že jsi z toho nervózní, já jsem byla nervózní i když jsem se měla setkat s klukem z české seznamky, natož pak s cizincem. Ale myslím, že když bys nejela, tak by tě to pak mrzelo

09:02
Chlap
(neregistrovaný)

Ježiš, ženský jak vidí cizince, tak se z toho můžou po... zajímalo by mě, jestli by se to tady tak řešilo, kdyby šlo o Čecha

16:15
Regina
(neregistrovaný)

Chlap:
Jo, řešilo

08:00
Rozinka
(neregistrovaný)

Tak jo, holky, už jsem se rozhodla a napsala mu, že tedy platí :-) Doufám, že to nebude fiasko :-) díky za podporu

14:26
Klasa
(neregistrovaný)

Tak držím palce, ať je ti s ním příjemně a víkend si užijete

Další témata

© 2007-2017 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace