Červenání > Nesnáší děti

Nesnáší děti

16:21
Elsa
(neregistrovaný)

Snad od puberty toužím po tom, že budu mít několik dětí. Jsem vyloženě mateřský typ. Obavy mám u přítele, tvrdí, že děti moc nemusí, prý jim nerozumí, má z nich strach, je s nimi jenom starost. Já bych už brzo dítě chtěla (jsem již rok v práci a ráda bych si zde udělala nějakou praxi a pak šla na mateřskou), ale bojím se, že on děti chtít nebude. Když se ho na to zeptám, řekne je, že nemá cenu řešit něco, co není aktuální.

10:25
Marina
(neregistrovaný)

Já myslím, že lidí jako je tvůj přítel je spousta a neznamená to, že jsou celý život bezdětní. Možná jen není na děti zvyklý, proto z nich má trochu obavy.

19:56
Karla
(neregistrovaný)

Já z dětí taky nejsem odvařená a to jsem holka. Myslím, že spousta lidí cizí děti nijak neprožívá, ale pak když přijde dítě vlastní, berou to úplně jinak . Nedělala bych z toho žádnou tragedii, prostě jen není blázen do dětí. Popravdě ani neznám žádného muže, který je bezdětný a když vidí dítě, tak si ho hned musí chovat a žvatlat na něho. Ta představa mi přijde spíš komická

10:36
Elsa
(neregistrovaný)

Karla:

No, když to píšeš takhle, něco na tom je, možná to fakt zbytečně řeším

16:15
Paola
(neregistrovaný)

Můj muž býval úplně stejný. Navíc, většina mužů prostě neví, jak se k miminům chovat, nebaví je, k dětem začnou mít vztah až když je s nima podle nich trochu sranda, když s nima můžou blbnout, hrát fotbal a podobně. Takže nevěš hlavu

12:11
Elsa
(neregistrovaný)

No, ale on nemá vztah ani k těm větším, je úplně křečovitý, když má mluvit s dítětem, myslím, že je fakt nemá rád.

16:01
Patricie
(neregistrovaný)

Prostě jen neví, jak se k nim chovat, zřejmě ve svém okolí žádné děti nemá, tak je z nich trochu nesvůj. Neznamená to, podle mě, že je nemá rád. Nemůžeš to brát jen podle sebe, to že ty děti miluješ a to asi klidně i cizí neznamená, že ostatní to mají stejně.

07:32
Bart
(neregistrovaný)

Panebože, ty musíš být hrozná ženská, neřeš to tak, nech ho být, tak prostě není hotovej z děcek, to snad žádnej chlap, proboha.

12:56
Adriana
(neregistrovaný)

Málo kdo je unešený z mimin a batolat a málo kdo je unešený z cizích dětí a vrhá se ke každému kočáru. nevyvolávej konflikty na toto téma, nenuť ho hladit mimina. Tím mu je jen ještě víc znechutíš

07:45
Karin
(neregistrovaný)

Můj přítel byl taky takový a když pak přišlo první dítě, úplně se to obrátilo, do přebalování se sice moc nehrnul ale jinak jej od začátku nadevše miloval. Chlapi berou jinak cizí děti a jinak "svou krev". Na své děti jsou pyšní, protože v nich vidí sebe a chlapi byli a vždycky budou ješitové, tak proč by měli oslavovat cizí dítě?

15:46
Adriana
(neregistrovaný)

Souhlasím s Karin, dobře napsaný

10:11
Ludmila
(neregistrovaný)

Taky souhlasím, myslím, že podobně to má i mnoha žen. Každý má své dítě rád především proto, že v něm vidí hlavně sebe. Fakt to neřeš, nemůžeš podle toho absolutně soudit, jak se bude tvůj přítel jednou chovat ke svým dětem.

16:27
Marina
(neregistrovaný)

Děláš si starosti úplně zbytečně.

11:42
Elsa
(neregistrovaný)

Díky holky, asi máte pravdu. Zbytečně se tím zabývám a asi je fakt, že muži berou děti prostě jinak.

11:05
Karin
(neregistrovaný)

Je to fakt, ne nadarmo se vždy mluví o mateřské lásce, nikoliv otcovské :-) Chlapi jsou v tomhle holt trochu neohrabaní

21:46
Míša
(neregistrovaný)

žiju s přítelem pět let, své dcery miluje nadevše a moji 13letou dceru nemá rád,pořád jsou u nás kvůli tomu hádky ...už nevím jak dál

Další témata

© 2007-2017 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace