Červenání > Nechuť k sexu

Nechuť k sexu

09:11
Alex
(neregistrovaný)

Ahoj, mám problém, který se většinou týká spíš holek. Je mi 24, mám úžasnou holku, ale nějak poslední dobou nemám chuť na sex. Nevím, co se se mnou děje, dřív jsem mohl souložit i několikrát denně, ale teď se mi prostě nechce, nechce se mi namáhat. Přítelkyně už je z toho nesvá a já se jí ani nedivím, ale nechci se do toho nutit. Máte s tím někdo zkušenost?

15:42
Oskar
(neregistrovaný)

Možná jsi jen ve stresu, nezměnilo se ve tvým životě něco?

18:45
Mila
(neregistrovaný)

Jak dlouho spolu jste? Ono po čase intenzita sexu klesá v každém vztahu, hold po několika letech už to není taková bomba jako na začátku

08:01
Alex
(neregistrovaný)

No, je pravda, že jsem asi před rokem nastoupil do prvního pořádného zaměstnání. Před nedávnem mě dokonce povýšili a mám toho teď v práci hodně. Myslíte, že by to mohlo být tím? Jinak s přítelkyní jsme spolu 4 roky a doteď jsem byl vždy spíš já ten, kdo sex inicioval a vyžadoval, ona byla vždy spíš zdrženlivější, teď je to spíš naopak.

14:57
Oskar
(neregistrovaný)

Jasný, to bude tou prací. Pokud teda nemáte nějaký jiný problémy ve vztahu, ale podle toho, co píšeš asi ne. Uvidíš, že jak se práce trochu zaběhne, všechno zase bude v pořádku. Co třeba, když jste na dovolené? Ani tam nemáš chuť na sex?

08:57
Katrin
(neregistrovaný)

Mám pocit, že se to poslední dobou moc řeší. Mám kamarádky, který tvrdí, že ti jejich už s nima nechtějí spát a když se zeptám, jak často spolu teda spí, tak odpoví, že jen 2x týdně. ??? My s přítelem, se kterým jsem 5 let spíme někdy jen třeba jednou za 14 dní, pak třeba zas častěji, prostě jak se nám chce. A rozhodně hned neřeším, že už jsme spolu 3 dny nespali. Takže schválně, jak často spolu spíte?

12:56
Alex
(neregistrovaný)

Oskar:

Letos jsme byli u moře a máš pravdu, že tam jsem měl na sex chuť stejně jako dřív. Asi to fakt bude tou prací.

Katrin:

no spíme spolu tak jednou za 14 dní a to už trvá tak půl roku. Kdybysme spolu spali 2x týdně, tak bych to rozhodně takhle neřešil

15:10
Jarin
(neregistrovaný)

No, ono to nemusí být jen vyloženě prací. Ale celkovej stereotyp, dovolená je změna, nový prostředí, žádné každodenní starosti, proto se tam páry k sobě chovají jako na začátku vztahu. Chtělo by to i do běžného života vnést občas trochu změny. Ať už jde o sex nebo jinak společně strávený čas.

19:12
Katrin
(neregistrovaný)

Souhlasím s Jarinem, nuda a stereotyp je nejlepší zabiják vášně, sexu a zamilovanosti, o tom ví své každý, kdo žije v dlouholetém vztahu.

10:35
Alex
(neregistrovaný)

Jarin:

Díky za radu, něco na tom určitě bude. Jenom nevím, jak mám každodenní život zpestřit? Máš nějaký tip? :-)

16:17
Jola
(neregistrovaný)

Zkuste jezdit na výlety, podnikat různý akce, společný sport, zahrajte si společenskou hru, otevřete večer víno a jen tak si povídejte nebo pusťte nějaký film pro dospělé Pokud váš společný život vypadá tak, že přijdete z práce, lehnete k televizi a tam vpodstatě čekáte do druhého dne, tak se není čemu divit, že chybí vášeň a sexuální touha

Ještě jedna otázka:
Bydlíte spolu? a jak dlouho?

07:01
Jarin
(neregistrovaný)

Jak píše Jola, zkuste společně něco podnikat, uvidíš, že v nových situacích ti tvoje přítelkyně najednou přijde stejně přitažlivá jako na začátku a na sex se budeš těšit

14:32
Alex
(neregistrovaný)

Jola:

Bydlíme spolu asi 2 roky a když se nad tím tak zamýšlím, tak máš pravdu. Vážně žijeme docela podobně, jak jsi to popsala. Po práci vpodstatě zevlujeme doma a čekáme na druhej den. O víkendu to samozřejmě vypadá trochu jinak, ale příliš aktivně fakt nežijem. Dřív, když jsme spolu nebydleli, tak jsme podnikali mnohem víc věcí. Byl to totiž jediný způsob, jak být spolu sami, protože jsme bydleli oba u rodičů. Něco na tom vážně bude, díky :-)

07:40
Jola
(neregistrovaný)

Nemáš zač, ono je to všude stejný, jde jen o to, si to uvědomit a snažit se s tím něco dělat. Přeju hodně štěstí a sil při obnově vašeho sexuálního života

13:52
Alex
(neregistrovaný)

Všem moc díky za rady, pomohlo mi to, už jsem si začínal myslet, že jsem divnej :-)

Další témata

© 2007-2017 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace