Červenání > Myslím na jinou

Myslím na jinou

09:05
Erich
(neregistrovaný)

Vždy jsem byl zásadový a nevěru absolutně odsuzoval. Teď stojím na druhé straně barikády. Mám úžasnou přítelkyni se kterou nám to klape na všech frontách, ale přesto mi do života vstoupila holka, kterou nemůžu dostat z hlavy. Vůbec nevím, co s tím, myslím na ni snad úplně pořád. Už díky tomu mám výčitky vůči své přítelkyni, je to snad nějaký signál, že moje přítelkyně není ta pravá??

12:46
Johana
(neregistrovaný)

To se občas stává, je to určitě jen pobláznění, jsi hold taky jenom člověk. Hlavně to nenech dojít nikam dál, snaž se té holce vyhýbat - sejde z očí, sejde z mysli

07:21
Radim
(neregistrovaný)

A co tady řešíš?? Že myslíš na jinou? Já myslím hned na několik, ježiš, jsi chlap, ne mnich, tak si na ni prostě mysli, klidně si ji i představuj ve všech možných situacích, neboj, to není hřích

14:21
Adela
(neregistrovaný)

Nech to být a to přejde, nepřemýšlej, jaký by to mohlo být, kdyby... prostě nad ní vůbec nepřemýšlej, ber to tak, že není. Snaž se trávit hodně času se svoji holkou, miluj se s ní a tu druhou si vůbec nepřipouštěj k tělu, jinak se toho nezbavíš a možná se stane i něco víc, než že na ni jenom myslíš. Prostě, jak píše Johana, snaž se jí vyhýbat a zapomeň na ni.

07:11
Mariana
(neregistrovaný)

Tohle se ti v životě stane ještě mockrát, je důležité odolat pokušení, jsou to situace, které ve finále tvůj vztah ještě víc otuží, takže vydrž!

17:35
Michal
(neregistrovaný)

Nenaplněná, platonická láska je nejhorší, prostě se s ní vyspi a uvidíš, že to je jenom obyčejná baba, jako všechny a vykouří se ti z hlavy

10:16
Adela
(neregistrovaný)

V jednom s Michalem souhlasím, nenaplněné lásky bývají hodně intenzivní, člověk si je idealizuje, ale když odoláš, za pár týdnů na ni zapomeneš a přejde to. Pak za pár let přijde jiná a další, tohle je prostě život, člověk potkává další lidi, kteří jsou mu sympatičtí a rozumí si s ními a je přirozené, že nad nimi přemýšlí i jinak, než jako o přátelích, neznamená to, že svoji přítelkyni už nemiluješ nebo, že děláš něco špatného

16:26
Erich
(neregistrovaný)

Díky za reakce, asi máte pravdu, tohle nejspíš k životu patří, musím to vydržet, nechci o svoji přítelkyni přijít.

08:20
Mariana
(neregistrovaný)

Je dobře, že nad tím přemýšlíš, myslím, že takových mužů moc není, většina přemýšlí až po tom, co konají a to už bývá pozdě

17:47
Franc
(neregistrovaný)

Zbytečně to řešíš, chováš se jak kdyby ti bylo 15, to se ti vážně ještě nikdy nestalo, že se ti zalíbíla nějaká jiná holka??

07:15
Erich
(neregistrovaný)

Stalo, ale tohle je prostě jiné, mnohem silnější, mám pocit, že mě snad proklela, vůbec ji nemůžu dostat z hlavy

13:20
Johana
(neregistrovaný)

A nenapadlo tě, že možná tahle je ta pravá, když tě tak uchvátila? Vím, že to zní divně, ale připadá mi to až osudové. Kdybys měl problémy doma, nepřekvapilo by mě, že se zahledíš do jiné, kdybys byl chronický záletník, tak taky ne, ale takhle to zní vážně až nějak magicky :-)

11:32
Erich
(neregistrovaný)

Právěže napadlo.. vůbec nevím, co dělat

19:22
Adela
(neregistrovaný)

Zkus se jí nějakou dobu vyhýbat, pokud tvá "posedlost" i přesto zůstane, asi bych si s ní zkusila promluvit, jestli si budete rozumět i po duševní stránce, třeba je hezká, ale zjistíš, že se k sobě nehodíte.

08:50
Erich
(neregistrovaný)

Ale já s ní už mluvil několikrát, není to nějaká holka, kterou potkávám, ale osobně se neznáme. Mluvili jsme spolu o všem možným a myslím, že si rozumíme až moc dobře

Další témata

© 2007-2017 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace