Červenání > Menší partner

Menší partner

17:21
Matula
(neregistrovaný)

Jsem asi 2 měsíce s novým klukem. Ve všem si rozumíme, jen... je asi o 5 cm menší než já a já si na to pořád nemůžu zvyknout. Připadá mi, že když vedle sebe jdeme, každý na nás hledí. A asi budu muset oželet všechny svoje botičky na podpadcích

11:36
Laura
(neregistrovaný)

Kašli na lidi, hlavně, že je vám spolu dobře

15:25
Viola
(neregistrovaný)

Možná na vás ani nehledí, jen si to vsugerováváš, vždyť na tom není nic neobvyklýho, znám spoustu menších mužů a mně osobně by to vůbec nevadilo, pokud z toho není zamindrákovanej, tak proč ne

11:52
Pusa
(neregistrovaný)

Chápu tě, můj přítel je taky o pár cáků menší a ze začátku jsem to dost řešila, nerada jsem třeba stála jen tak vedle něho, pořád jsem se nějak ošívala, aby to nebylo vidět Teď už jsme spolu 5 let a já si to vůbec neuvědomuju, občas si z něho a jeho výšky udělám srandu, ale to jen proto, že vím, že on to taky nijak neprožívá a nikdy neprožíval, takhle tohle vůbec neřeš :-)

16:12
Danka
(neregistrovaný)

Já bych teda s menším být nemohla, připadala bych si vedle něho jak žirafa, miluju prostě dlouhány :-)

12:46
Matula
(neregistrovaný)

Danka:

No to já si právě taky vždycky myslela, že miluju dlouhány a pak jsem poznala jeho a všechny moje představy šly do háje

19:17
Lotr
(neregistrovaný)

Já měřím 170 a osobně mám rád, když je holka ještě vyšší než já. Naopak si těch pohledů užívám, připadám si pak absolutně nejlepší, že jsem i přes nižší výšku dokázal sbalit tuhle nádhernou nohatou kočku :-)) Lidi na vás hledí, protože mu závidí

11:16
Matula
(neregistrovaný)

Lotr:

Díky za zajímavý názor :-) Je fakt, že přítel taky říkal, že se mu líbí vyšší holky a v minulosti prý chodil s jednou, která byla ještě vyšší než já, takže něco na tom asi bude :-)

16:10
Mirek5
(neregistrovaný)

Když ji miluješ, není co řešit

20:21
Andulka
(neregistrovaný)

Na výšce přece vůbec nezáleží, důležitý je, že si rozumíte :-)

08:06
Ronda
(neregistrovaný)

Já měla taky menšího přítele a nešlo to.. připadala jsem si vedle něho prostě jak nějaká obryně a hlavně jsem u něj postrádala takový ten ochranitelský dojem :-)

15:21
Matula
(neregistrovaný)

No, on je sice menší, ale není to žádný chrastítko, spíš naopak, věnuje se bojovým sportům, takže pocit bezpečí mi s ním rozhodně nechybí

13:25
Pajula
(neregistrovaný)

Matula:

No, hlavně v těch svých příspěvcích působíš naprosto spokojeně, takže nějakou výšku vůbec neřeš a užívej si krásné začátky nového vztahu

18:55
Andulka
(neregistrovaný)

Pajula:

jj, taky to tak na mě působí, že je Matula úplně happy

09:26
Matula
(neregistrovaný)

Tak díky holky, máte pravdu, jsem absolutně spokojená, vlastně ani nevím, proč to tu řeším, když mi to vlastně ani nevadí

11:12
Markét
(neregistrovaný)

Můj přítel je také menší než já, já mám 180 cm a on je asi o půl hlavy menší... Jsme spolu naprosto šťastní už rok a půl a neumím si představit, že bych byla s někým jiným.. A když někam jdeme a ostatní koukají, tak se naopak ještě k sobě víc přitulíme.. ať jim klidně vypadnou oči z důlků :-) Když je člověk šťastej, tak co...! :-)

14:08
anonym
(neregistrovaný)
Danka (neregistrovaný) | 04.11.2013 16:12

Já bych teda s menším být nemohla, připadala bych si vedle něho jak žirafa, miluju prostě dlouhány :-)

Já to mám naopak. Měřím 2 metry (jsem kluk) a každý vedle mě je menší.

Další témata

© 2007-2017 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace