Červenání > Jak příteli sdělit, že jsem těhotná?

Jak příteli sdělit, že jsem těhotná?

19:32
Marina
(neregistrovaný)

Tak jsem si udělala těhotenský test a objevily se na něm dvě // S přítelem jsme se o miminko nějak aktivně nesnažili, řekli jsme si, že to necháme náhodě a uvidíme, takže bych ho chtěla nějak překvapit a hlavně mu to sdělit tak, aby na to vždy hezky vzpomínal. Napadá vás nějaký způsob? Popř. jak jste tohle sdělily příteli vy?

09:50
simi

Jé, tak to blahopřeju moje kamarádka to příteli řekla moc hezky, zarezervovala stůl v restauraci, no a tam mu předala obálku, ve které byl ultrazvuk, k tomu něco pěkného připsala, ale už bohužel nevím, co to bylo. A přítel byl prý fakt dojatý

13:00
Tonya
(neregistrovaný)

jj, fotka z ultrazvuku se dává často

19:26
Marki
(neregistrovaný)

Já to udělala tak, že jsem k naší fotce, kterou má přítel na pracovním stole přidala do rámečku malou fotku z ultrazvuku, pak už jsem jen čekala, až se z pracovny ozve výkřik

11:37
Sandy
(neregistrovaný)

Sama jsem tohle ještě řešit nemusela, ale známá dala pozitivní těhotenský test do obálky a přidala k němu papírek s nápisem - "teď jsme na to tři", položila ho při večeři do prostřed stolu a pak už se prý jen bavila přítelovým překvapeným výrazem

16:00
Ema
(neregistrovaný)

V prvé řadě moc gratuluji Teď mě úplně mrzí, že mě nic takového, co tu holky píšete nenapadlo. Já byla teda sama tak překvapená (miminko jsme neplánovali), že jsem to manželovi (tehdy příteli) jednoduše okamžitě volala

08:52
Val
(neregistrovaný)

Já byla těhotná kolem Vánoc, takže jsem toho využila a na stromek jsem pověsila dětskou ponožku a do ní vložila pozitivní těhotenský test :-)

15:16
Olina
(neregistrovaný)

Nad tímhle jsem taky přemýšlela, s přítelem se mimču nebráníme, ale zatím to taky moc neprožíváme. No, každopádně, že můj parnter má o mém cyklu snad lepší přehled než já, tak to nakonec nejspíš dopadne tak, že mi to oznámí on

09:16
Val
(neregistrovaný)

olina:

Docela mě ta představa, kdy muž říká své překvapené ženě, že je těhotná pobavila

16:25
Zora
(neregistrovaný)

No, tak můj kamarád na to přišel tak, že našel na záchodě na pračce pozitivní těhotenský test Sice to moc romantický nebylo, ale myslím, že na to taky do smrti nezapomene

13:47
Patricie
(neregistrovaný)

Můj kamarád zas přišel nad ránem z pánské jízdy a jeho přítelkyně mu jen suše sdělila, že by se měl začít chovat jako otec, ne jako puberťák a šla si v klidu lehnout Prý asi ještě hodinu stál na chodbě a snažil se tu větu pochopit

21:45
Tera
(neregistrovaný)

Holky teda řeknu vám, sice ještě těhotná nejsem ani to v nejbližší době neplánuju, ale na to oznámení to příteli už se docela těším, ani mě nenapadlo, že to může být taková sranda

09:51
Patricie
(neregistrovaný)

Jj, chlapi jsou v těchhle věcech fakt komický

18:10
Marina
(neregistrovaný)

Holky, tak díky za tipy, určitě něco z toho použiju, chystám se mu to oznámit hned po návštěvě dr. a nejspíš si na pomoc vezmu obrázek z ultrazvuku

11:05
Val
(neregistrovaný)

Pak napiš, jak to probíhalo

Další témata

© 2007-2017 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace