Červenání > Co kluci očekávají od 1. rande?

Co kluci očekávají od 1. rande?

09:10
Tora
(neregistrovaný)

Mám otázku pro kluky - co vlastně očekáváte od prvního rande? Jak by se podle vás měla holka chovat, jak by měla vypadat? Co když se s váma hned na prvním rande vyspí? Jak to berete? Prosím upřímné odpovědi

15:57
Vlado
(neregistrovaný)

No, hlavně by měla být sama sebou. Nemám rád holky, který se přetvařují a na něco si hrají. Na oblečení chlapům fakt nesejde sexappeal pramení z něčeho úplně jinýho než jsou hadry, to jenom holky to pořád nedokážou pochopit. A co se týče sexu na prvním rande? Když holka chce, proč ne, příjemná tečka

07:20
Julie
(neregistrovaný)

AAA, tady se někdo chystá na první rande neřeš to, běž tam a uvidíš podle situace.

14:37
Filip
(neregistrovaný)

No to jsou zas dotazy, kolik ti je, 13?

07:05
Krokodyl
(neregistrovaný)

Přestože všichni chlapi tvrdí, že by chtěli, aby se s nima holka vyspala nejlíp hned na prvním rande, já po tomhle teda netoužím. Kdyby po mně vyjela a chtěla sex, tak si myslím, že to je nějaká coura, co to takhle dělá se všema. Nechci po ni, aby čekala až do svatby, ale měla by si sebe aspoň trochu vážit. A hlavně, já jsem lovec :-) rád dobývám, kdyby mi to až takhle usnadnila, asi by mě to s ní dál už nebavilo

11:20
Kryštof
(neregistrovaný)

Krokodýl:

Souhlasím s tebou, nevím, proč si holky myslí, že tím, že roztáhnou nohy každýmu ze sebe dělají nějaký hvězdy. Jasně, každej chlap po tom touží, ale v momentu, kdy je po všem je vlastně trochu zklamanej, že už to zkončilo a že už ji nemůže dál dobývat

18:40
Tora
(neregistrovaný)

Filip:

Já vím, že to zní hloupě, jen mě to prostě zajímá.

20:50
Standa
(neregistrovaný)

Já nesnáším, když se holka pořád tváří rádoby sexy, na jídlo si dá max. salát, aby náhodou nepřibrala ani deka a nakonec se stejně opije jak dřevorubec a snaží se mě nalákat domů. Mám rád rande, na kterým je sranda, oba se dobře najíme a každej jdeme k sobě domů, kde se můžu netrpělivě čekat, jestli mi odepíše na sms a pak se těšit na další setkání, nj, jsem trochu romantik

07:01
Heriona
(neregistrovaný)

Myslím, že nejdůležitější je, abys byla v pohodě, smála se a jak už tu bylo zmíněno, na nic si nehrála.

10:56
Patrik
(neregistrovaný)

Tahle diskuze je úplně zbytečná, nesnaž se řídit žádnými pravidly, jenom tě to vystresuje a budeš pak v křeči, což je nejlepší cesta k tomu, aby ti už nezavolal. Takže na tahání mouder se vykašli a chovej se tak,jak to budeš v daný moment cítit

17:56
Sandy
(neregistrovaný)

Souhlasím s ostatními, hlavně buď sama sebou

07:16
Karlitos42
(neregistrovaný)

No hlavně doufej, že ten kluk, se kterým se chystáš na rande si tuhle diskuzi nepřečte, taky by se mohlo stát, že tvoje obavy tak budou bezpředmětný

17:32
Adri
(neregistrovaný)

Buď v klidu, možná to nedopadne dobře, ale takových schůzek ještě bude snaž se to spíš užít a rozhodně se z toho nestresuj, není to žádná zkouška a neexistují žádný pravidla, jde jen o to, jak si sednete a to co se líbí jednomu, může druhýmu pěkně pít krev, takže tyhle rady ti jsou celkem k ničemu

07:36
Tora
(neregistrovaný)

Díky všem za rady

15:37
Adri
(neregistrovaný)

Držím pěsti, ať se rande povede

18:38
Arnošt
(neregistrovaný)

Buď sama sebou...to je nejdůležitější ...sex na 1. rande? jak chcete...ale nadruhou stranu ..muze si myslet ze kdyz se vyspis s nim na 1. schuzce...co delas s ostatnimi pozor na to ...hlavne si to uzij ...tady ty zacatky jsou vzdycky nejlepsi

18:41
Arnošt
(neregistrovaný)
Kryštof (neregistrovaný) | 18.10.2013 11:20

Krokodýl:

Souhlasím s tebou, nevím, proč si holky myslí, že tím, že roztáhnou nohy každýmu ze sebe dělají nějaký hvězdy. Jasně, každej chlap po tom touží, ale v momentu, kdy je po všem je vlastně trochu zklamanej, že už to zkončilo a že už ji nemůže dál dobývat

Souhlasím ..to pak není to správné vzrušení při dobývání met

Další témata

© 2007-2017 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace