Červenání > Chci ho zpět, ale nevím jak
|<<1>>|

Chci ho zpět, ale nevím jak

11:06
doty
(neregistrovaný)

přítel se se mnou rozešel bez jakéhokoliv důvodu, prý už to není ono. Já ho však nechci ztratit, brala jsem ho jako člověka, se kterým strávím celý život :-(

13:37
jim
(neregistrovaný)

on to tak asi nebral, s tím nic nenaděláš

18:21
vanda
(neregistrovaný)

s tím nemůžeš nic dělat, není žádný návod, jak ho získat zpět, do lásky se nedá nutit :-(

08:05
yana

nech ho být, to je jediný způsob, jak ho možná získáš zpět. nevolej mu, nepiš, dej mu čas. často to tak bývá, že mu dojde, že mu chybíš, ale musí si na to přijít sám, ty se snaž si užívat a netrápit se

19:36
mischka

a jak dlouho jste byli spolu?

11:50
doty
(neregistrovaný)

6 let, vůbec by mě nenapadlo, že se se mnou rozejde, prý neví, jestli mě ještě miluje, snažila jsem se mu vysvětlit, že láska po 6 letech je zkrátka jiná, už není tolik vášnivá, stejně trval na svém :-(

18:25
sara
(neregistrovaný)

pokud tě přestal milovat, nemá cenu se snažit, mělo by to spíš opačný efekt, zprotivíš se mu a budeš mu připadat jako stíhačka

08:20
Panda
(neregistrovaný)

Moje zkušenosti jsou přesně takový - přítel se se mnou po 4 letech rozešel, protože už to asi nefunguje prý.. když jsem chtěla něco konkrétního, nebyl schopný nic říct. Po třech měsících se mu vše rozleželo a chce se vrátit, teď už zas ale možná nemám zájem já... oni ti chlapi taky občas neví, co vlastně chtějí

16:11
Vily
(neregistrovaný)

Ono to není jen doména chlapů, ženský jsou stejný. Prostě má v hlavě zmatek a když pak uvidí, jak se zase bavíš a směješ, dojde mu o co přišel. Většinou mnohem víc toužíme po tom, co nemůžeme mít

08:36
nikola

Hoď to za hlavu a užívej si, pokud spolu máte být, tak spolu budete, nic bych nehrotila

11:07
Vendy
(neregistrovaný)

Ono ti to nakonec prospěje, uvidíš. Začneš se věnovat sama sobě a možná ti dojde, že ten vztah už vážně nefungoval nebo naopak oba přijdete na to, že to byla chyba a budete znovu spolu. Znám hodně takových párů, co se po mnoha letech rozešli (ono je to docela kritický, když jste spolu tak dlouho a nemáte děti) a pak třeba po roce se potkali a zjistili, že se vlastně milují a celý to byla chyba, takže nevěš hlavu, život jde dál

17:12
victory

Hlavně mu nic nepiš, já mám zkušenosti, že po tak dlouhé době se lidi občas rozejdou a teprve když ten chlap vidí, že to bereš statečně a neponižuješ si, uvědomí si, jakou sebevědomou a silnou ženskou to vlastně ztratil, věř mi, ke mně se takhle vrátili dva, já už pak ale nechtěla, byla jsem jinde

08:40
ina
(neregistrovaný)

často tu čtu, že se ti chlapi pak sice vrátili, ale holky už nechtěly. Možná to bude i tvůj případ, možná teprv až budeš bez něho zjistíš, že to prostě nebylo ono, žes vlastně nebyla šťastná. A hlavně dává ti to možnost zažít zase něco novýho, já bych to nebrala tak tragicky, i když vím, že to není jednoduché

18:02
doty
(neregistrovaný)

holky, díky, máte pravdu, nechám ho na pokoji a uvidím, zatím jsem teda ve stavu, že kdyby se ozval, tak přiběhnu jak pejsek.. moc mi chybí

08:41
ina
(neregistrovaný)

tak to hlavně nedělej, kdyby náhodou přilezl, tak ho taky trochu potrap ať si uvědomí, že si nemůže jen tak písknout. jinak držím palce ať už to dopadne jakkoliv, hlavně ať si šťastná

16:25
katka
(neregistrovaný)

Jsou to dva dny, co semnou rozešel přítel.....byli jsme spolu 7 let. Navíc byl mladší, ale to bych neřešila. A dva roky jsme bydleli spolu. Jenže, byly problémy s penězi, prací. A já pořád nadávala, byla jsem jak jeho klíště. Navíc jsem chtěla děti. No a on prostě bouchnul, nejdřív si nechal čas na rozmyšlenou, ale já ho prostě dusila....psala jsem mu volala, prosila....No a prostě mě nechal, že mě už nemiluje, že budouctnost nikdy neplánoval...atd. Vyčetl mi vše co snad šlo.....Všechny chyby jsem přijala, uvědomila jsem si jak jsem byla blbá....asi žádná šance už nebude.....hrozně bych chtěla, ale co mám dělat....On se odstěhoval, řekl mi, že si mám rozmyslet co s bytem...ale že on se prostě nevrátí....pořád doufám...

08:14
Agáta
(neregistrovaný)

Ahoj,

chtěla bych se prosím zeptat na radu,jak mám získat zpět svého expřítele.Přítel se se mnou zrázu rozešel a dosud mi nechce říct pravý důvod.Byli jsme spolu 8let,z toho jsme 5 let spolu bydleli u našich.Jenom odjel domů a až byl doma mi to oznámil po telefonu.Už je to 88dní co je doma.Přestal se mi úplně ozývat,pouze odpoví,když se mu ozvu první já,vůbec si nechce osobně promluvit ani vyřešit ostatní důležité věci.Řekl mi pouze,že chce být sám,že nikoho nemá.V poslední době jsme měli občas hádky pouze skrz blbosti,nic vážného.Než odjel domů,ještě sliboval,plánoval,vše bylo ok.Muselo se mu stát ještě něco jiného,co mi neřekl,když se tak zrázu rozhodl.Vůbec to nechápu.Nikdy takový nebyl.Teď myslí jen na to zlé,co bylo v poslední době.Měli jsme spolu jinak předtím moc hezký vztah.Překonali jsme spolu všechno.Byli jsme pro sebe vždy oporou a ušly spolu kus života.

Poučila jsem se z chyb,omluvila se mu,zlepšila jsem se,chci to napravit,ale nechce mi dát druhou šanci.Radši bude tvrdohlavý a umíněný.Vím že by se chtěl určitě taky vrátit,ale prý nechce vypadat jako blbec,když už jednou něco řekl.Už si s ním nevím rady.Podle mě se stydí za to,že tak zbaběle utekl,proto si nechce osobně promluvit.A asi si i myslí,že bych se nedokázala změnit a kdyby mi dal druhou šanci,že by bylo vše stejné.Nevím jak mu to mám dokázat,když nemůžu být s ním,že by bylo už vše dobré.Určitě se nechá ovlivnit i svou rodinou.Vím že pokud on sám nebude chtít,nic s tím neudělám,ale vadí mi,že se tak škaredě zachoval po tom všem,co jsem pro něj udělala.Lituju toho a moc mě to mrzí,že jsem se dřív zbytečně hádala skrz hlouposti,ale také jsem mu vše odpustila.Přerušila jsem kontakt.Ta bezmoc je nejhorší.Miluju ho a chtěla bych být zase s ním.Prosím,poraďte mi,jak mám dál postupovat?Děkuju.

19:39
vampirlady
(neregistrovaný)
yana | 13.11.2013 08:05

nech ho být, to je jediný způsob, jak ho možná získáš zpět. nevolej mu, nepiš, dej mu čas. často to tak bývá, že mu dojde, že mu chybíš, ale musí si na to přijít sám, ty se snaž si užívat a netrápit se

ahoj, mam stejný problém s pritelem. jen jsem mu už jednou napsala po týdnu jestli se nechce sejit nezavazne. a on odmitl s tim že semnou etd nechce byt a už se videt ani nechce a nemuze semnou jelikoz by ho to znicilo a že je ted uplne prazdny vevnitr...jenže ja ho chci zpet a vím, že on mě stále miluje jen je ted rád že má volnost....prosim poradte mi nekdo co s tim.

12:27
Eliška
(neregistrovaný)
doty (neregistrovaný) | 12.11.2013 11:06

přítel se se mnou rozešel bez jakéhokoliv důvodu, prý už to není ono. Já ho však nechci ztratit, brala jsem ho jako člověka, se kterým strávím celý život :-(

Zkus mu vysvětlit že ho miluješ a nechceš ho ztratit.. At ti zkusí vysvětlit jaký má důvod k tomu aby se stebou rozešel bez jakého koliv důvodu ... Určitě si promluvte ..

17:26
Naty
(neregistrovaný)

Ahoj tajy mam neco.prirel se semnou rozedel po 6letech me to totálně zničilo.ut rok trvá i nás krize pořád tvrdil ze neví co chce a zda me miluje a teď js to dvadny co se rozešel odstěhoval jsi věci a vymazal si me zw sociální sítě.a js byla tak na dně ze se mu pořád ozivam.chci ho zpět jak to mám udělat chybí mí

|<<1>>|
Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.
Pokud budete vkládat odpověď bez znalosti dalších stránek můžete být mimo :)

Další témata

© 2007-2017 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace